CS:GO AWP fiyatı artar mı?

oyuncuberke

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde bir kasa açayım dedim ve açtım. AWP Neo Noir - StatTrak fabrikadan yeni çıkmış geldi şu an pazar değeri 1700TL. Ben bunu satmak istiyorum ama sizce fiyatı artar mı önümüzdeki aylarda?
Admincim kasa fiyatı demedim ben ama :d

Değişiyor genellikle artsa da AWP mortis gibi skinler yüksek fiyatla çıkıp tam gaz değer kaybettiler öyle ki son birkaç yıldır TL fiyatı sabit kalmayı başardı.

Hocam son zamanlarda en çok 140 doları görmüş fakat genel olarak çok satılmayan bir AWP Steam geçmişinde genel gidiş fiyatı 110 dolar. 110 doları ister şimdi bozdurun isterseniz yıl sonu size kalmış. Şimdi olursa TL bazında miktar olarak az olabilir, yıl sonundaysa miktar olarak fazla olabilir ama o miktar o zaman işinizi görür mü bilemem.

Kesinlikle evet, geçen gün adminlerle alakalı bir bir eleştiri paylaşmıştım. Ama onay aşamasında direk sildiler. Eleştirmek de yasak...

Ben de bir konu açtım 50dk oldu hala onaylanmadı.

Geçenlerde bir kasa açayım dedim ve açtım. AWP Neo Noir - StatTrak fabrikadan yeni çıkmış geldi şu an pazar değeri 1700TL. Ben bunu satmak istiyorum ama sizce fiyatı artar mı önümüzdeki aylarda?
Admincim kasa fiyatı demedim ben ama :d

Elinizde varken satın bence.
Moderatör aktif mı bakar mısınız? Yeni konu açılmıyor ve telefondan nasıl bakacağımı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Şu an yaz hype ı var mayıs haziran arası tüm itemler yıl boyunca görülen en yüksek değerlere çıkıyor yani max 1 1.5 ay sonra fiyatının gerilemesi muhtemel.

Geri
Yukarı