CS:GO kasalarının değeri neye göre artıyor?

Srkn97

Yoctopat
Az önce forumda arama yaptım. En pahalı kasalara baktım. 10bin TL'den pahalı kasalar falan var yazıyor galiba yanlış anlamadıysam.
Seçkinlere haftada 2 kez kasa düşüyormuş. Bu düşen kasalar neye göre çıkıyor. Mesela 10binlik kasa da çıkabilir mi? Bu 10binlik kasayı da alacağımız 50 TL'lik anahtarla açacağız değil mi?

Son sorum seçkin oynarken bu kasaları çıkarmak için ölüm maçı, rekabetçi oynamak falan fark ediyor mu ve maçları çoğunlukla kazanmalı mıyız kasa çıkması için? Türk sunuculara girersek de yine kasa çıkar mı?

Az önce forumda arama yaptım. En pahalı kasalara baktım. 10bin TL'den pahalı kasalar falan var yazıyor galiba yanlış anlamadıysam.
Seçkinlere haftada 2 kez kasa düşüyormuş. Bu düşen kasalar neye göre çıkıyor. Mesela 10binlik kasa da çıkabilir mi? Bu 10binlik kasayı da alacağımız 50 TL'lik anahtarla açacağız değil mi?

Son sorum seçkin oynarken bu kasaları çıkarmak için ölüm maçı, rekabetçi oynamak falan fark ediyor mu ve maçları çoğunlukla kazanmalı mıyız kasa çıkması için? Türk sunuculara girersek de yine kasa çıkar mı?

Oyunda 10bin TL'lik bir kasa yok. Seçkinlere haftada 2 defa kasa düşmüyor. Her hafta garanti 1 adet kasa, her level atlamada bir adet eşya ve rastgele düşük şans ile 1 adet eşya düşüyor. Düşen kasaların fiyatları ise belirli ve yeni çıkan kasaların düşme fiyatı fazlayken eski kasaların fiyatlarının düşme ihtimali az. Kasa düşmesinin şansı ise rastgele. İster maç kazanın ister kaybedin, ister ölüm maçı oynayın ister topluluk sunucularında gezinin.

Bana bir kere 800 liralık kasa düşmüştü. Şansına bağlı ama kasaları açmanı tavsiye etmem satıp oyun almak daha mantıklı.

Rekabetçi ve diğer maçlar arasında item düşme farkı var mı bilmiyorum ama ölüm maçına girip consola +left veya +right yazıp AFK bırakabilirsin böyle de düşüyor

Aşırı pahalı kasalar genelde artık erişimi artık olmayan kasalar. Eski sezon, battlepass, canlı yayın kasası olabilir. 50-200 TL arası kasalar da yine erişimi bitmiş fakat pazarda çok fazla olan kasalar. Yeni bir kasa çıktığı zaman 200 TL gibi bir fiyata satmak mümkün ama bir kaç günde fiyatı 15 TL'lere düşebiliyor. Kasaları elde etmek için oyunu oynaman gerek bu kadar basit.

Hocam 2 kasa düşüyor. 2 aydır topluluk sunucularında AFK bırakıyorum ve haftada 2 kasa düşürdüğüm çok oldu.

Hocam her hafta garanti 1 kasa 1 adette eşya düşüyor. Bu eşyanın kasa olma ihtimalide var skin olma ihtimali de var kapsül olma ihtimalide var grafiti olma ihtimalide var.

Hocam her hafta garanti 1 kasa 1 adette eşya düşüyor. Bu eşyanın kasa olma ihtimalide var skin olma ihtimali de var kapsül olma ihtimalide var grafiti olma ihtimalide var.

Hocam benim bildiğim şöyle. Haftada şansa bağlı olarak 2 adet kasa düşürme hakkımız var. Çünkü son 2 aydır bana çok aynı hafta içerisinde düştüğü oldu ve forumda konu bile açmıştım bununla ilgili herkes 2 kasa düştüğünü söyledi. Neyse 2 kasa hakkı artı olarak seviye atladığımız zaman (haftada 1 kere) bir item veriyor. Grafiti olur, skin olur vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı