CS:GO kasma sorunu

SnnZynlv

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirtdiğim gibi CS:GO kasıyor. Ortlama 20-30 FPS alıyorum ayarları en düşüğe alsam bile hiçbir fark olmuyor. NVIDIA denetim masasından ayarları performans olarak ayarladım ama fark etmedi. Sistemim imza kısmında yazıyor.

Hepinize merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirtdiğim gibi CS:GO kasıyor. Ortlama 20-30 FPS alıyorum ayarları en düşüğe alsam bile hiçbir fark olmuyor. NVIDIA denetim masasından ayarları performans olarak ayarladım ama fark etmedi. Sistemim imza kısmında yazıyor.
Driverlerin güncelmi? Ekran kartı işlemcin kaç derece? GTX 1060 ile o değerleri alman çok anormel.
20-30 FPS alıyorsan kasması normal.
Arkadaşın sistemine bir bakarmısın 20-30 FPS alması normal değil.

Kütüphaneden cs go ya sağ tıkla özelliklerden dili ingilizce yap , sonra genelden başlatma seçeneklerine -language engilsh yaz düzelir.

Driverlerin güncelmi? Ekran kartı işlemcin kaç derece? GTX 1060 ile o değerleri alman çok anormel.

Arkadaşın sistemine bir bakarmısın 20-30 FPS alması normal değil.
Driverler hepsi güncel şuan ekran kartı ve işlemci sıcaklıkları normal hepsi.
20-30 FPS alıyorsan kasması normal.
Birdaha düzgünce yazdığımı okusan mı arkadaşım?
16-9'ta mi oyniyorsun?
Evet 16:9 da oynuyorum.

buyrun hatta
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim. Dili ingilizce yaptım fakat orta ayarlarda FPS 80-90 bazen 60a düşüyor fakat donma olmuyor hala fps düşük ancak donma sorunu aradan kalktı teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı