CS:GO Kasma ve Var Problemi

Seeker

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar

CS:GO'da interp ayarını 1'de denedim ve oyun botlarla 128 tick oynarken bile Alt+Tab yaptığımda veya ping anlık 80 olduğunda 10 FPS hissi veriyor. Daha sonra interp 2 aldığımda da aynısı maalesef official DM serverlerinde bile aynı kasma hissi fakat FPS +250 yani FPS kaynaklı değil.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar

CS:GO'da interp ayarını 1'de denedim ve oyun botlarla 128 tick oynarken bile Alt+Tab yaptığımda veya ping anlık 80 olduğunda 10 FPS hissi veriyor. Daha sonra interp 2 aldığımda da aynısı maalesef official DM serverlerinde bile aynı kasma hissi fakat FPS +250 yani FPS kaynaklı değil.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Hocam probleminizi cözebilmişmiydiniz?

Dostum bence bu sistemden daha çok oyunun eski bir işleyişe sahip olması bence çünkü 20XX serisi kart da olsa kasıyor bu Türkiye'deki internet kalitesizliğinden ve bu tarz optimizasyondan kaynaklanıyor.

Dostum bence bu sistemden daha çok oyunun eski bir işleyişe sahip olması bence çünkü 20XX serisi kart da olsa kasıyor bu Türkiye'deki internet kalitesizliğinden ve bu tarz optimizasyondan kaynaklanıyor.
Ama bu problemi 10 kisiden 3'ü yasiyor. Bunu direkt internet kaynakli olarak düsünmeye basladim fakat download 95 mgbt upload 15 mgbt loss: 0 ping 40 degerler gayet iyi olarak görünüyor. Ama bulundugum lokasyonla alakali bir sunucu problemi varsa onu bilemiyorum

Geri
Yukarı