Çözüldü CS:GO Kendi kendine hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Maymun NET

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha düne kadar sorunsuzca giriyordum sonra sabah oyuna girdim map yüklenirken veya oyunun ortasında donup kapanıyor.

Cfg dosyasını silip Steam'den dosya bütünlüğünü kontrol edin. Eksik dosyayı indirdikten sonra tekrar deneyin.

Bu video ile çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine de teşekkürler.

Çözüm
Bu video ile çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine de teşekkürler.
CFG dosyasını silip Steam'den dosya bütünlüğünü kontrol edin. Eksik dosyayı indirdikten sonra tekrar deneyin.
bende de aynı sorun var izlediğim herşeyi yaptım ama yine durduk yere oyundan hata vermeden atıyor çözüm bulamıyorum yardım eder misiniz?

bende de aynı sorun var izlediğim herşeyi yaptım ama yine durduk yere oyundan hata vermeden atıyor çözüm bulamıyorum yardım eder misiniz?
Birde CS'nin Config dosyasını silip, dosya bütünlüğünü tamamladıktan sonra sıfır ayarlar ile girmeyi dener misiniz ?

Geri
Yukarı