CS:GO Kırık Diş kasalarının fiyatları artar mı?

Ben sattım bile, şahsen 1 yıl bekleyecek sabır yok. Ben de envanteri de dizdim, neredeyse 2 katına katladım. Artmaya başlarsa satıp kasalara yatırım yaparım, şimdilik kalsın skinler :D

Bitmesine daha 40 gün var.

40 gün mü var? Bu gün son gün olmalı. 16. haftadayız ve 17.hafta yok?:)
Ben sattım bile, şahsen 1 yıl bekleyecek sabır yok. Ben de envanteri de dizdim, neredeyse 2 katına katladım. Artmaya başlarsa satıp kasalara yatırım yaparım, şimdilik kalsın skinler :D

Ben de sabredemiyeceğim galiba :D. Önümüzdeki hafta artmaz mı fiyatlar ya?

Eğer kasaya yatırım yapıp ciddi para kazanmak istiyorsan kasaları stoklayıp en az 3-5 yıllığına unutman lazım ve fiyatların artacağıda garanti değil. Kısaca riskli iş baya bence uğraşmaya değmez sat gitsin kasaları zevkine göre istediğin skinleri alırsın.

1 yıldır kasa alır satarım. 18.50 kuruş olan bakiye 700 küsur lirayı gördü. Uzun vade diyenleri anlayabilmiş değilim, 1 kasadan 50 TL kazanmak mı amaç yoksa kazanmak mı?

Ben az da olsa kazanayım mantığında ilerledim. 18 Lira ma 32 kaza aldım 1 kuruş üstüne koydum sattım. Kazanç ne 32 kuruş. Beğenilmeyecek bir rakam aslında. Ama 18 18 18 25 30 katlanarak gitti şu an 3 bin adet kasa alıyorum satıyorum. Maksat kazanmakmı zengin olmak mı?

Birçok kişi kasa alıp 2 yıl beklet diyor mesela. 2 yıl sonra 1 kasa bana 2 lira kazandırıcak, ama 1 kasa 1 yılda 2 Lira yı geçik kazandırıyor: )))

Yok 0.25 altı, yok dolar düştü, yok dolar çıktı, yok Prime drop havuzu vs. Vs... Evet tamam etkili bunlarda ama amaç kazanmakmı yoksa hayali rakamlar mı?

Ben bunu ispat edip gösterebilirimde dileyen olursa; Steam de kazandığım kasa alıp- satarak arkadaşlarıma oyun hediye ediyorum. En son baktığımda 350 - 400 TL civarı bir oyun hediye geçmişim olmuş. Bu geçim kaynağım değil, hobi olarak, maksat arada kafam bir şeyler ile meşgul olsun diye.

Bir de mesela geçen hafta 1.000 adet prizma kasası aldım 0.25'den şu an 0.25'den koyup 0.28'e satamam. Ama 1 yılın vermiş olduğu tecrübeyle 1 aya olmadı 2 aya zaten yükselecek fiyatı. (1-2 lira değil aldığım rakamın 1 kuruş üstü bana kafi yükseliştir)

Bir kasadan 1 Lira kazandığımda oldu 2 Kuruş kazandığımda.

Yani sabır, ve zaman işi biraz. Yok ben 20 TL mi 1 ayda 1.000 TL yapayım değil de zaman içerisinde zarar et miyim bakiyem yükselir derseniz mantıklı yaparsınız. Bir de nisan Mayıs haziran da büyük ihtimal ile yeni bir kasa gelecek, yeni kasa (yeni kapsül, yeni müzik kiti vb. öğeler çıkınca fiyatlar hep düşer) gelecek. Yeni kasa gelince alın 20-30 tane saklayın, takip edin bakın denemekten bir şey keybetmezsiniz.

Kasadan zarar eden sabırsız davrananlardır.

Elbette 1 yıldır gözlemediğim incelediğim gördüklerimi burada uzun uzun anlatamam.

En kısası bu. Yinede yardımcı olabiliceğim her konuda, forum ailesi gibi bende buralardayım.

Sorunada cevap vereyim kesin olmamakla birlikte. Kırık Diş kasası, operasyon bileti indirime girer ise 2 lira kadar daha ucuzlar.(3.25 gibi 2 liraya değil yani) Eğer operasyon bileti indirime girmezse ki ufak ihtimal ama şimdiye kadar indirime girmemesi ilginç kasa - çıkartma ajanları vs.. 2 katına çıkar 20 Nisanda.

Operasyon bittikten sonra biraz yükselebilir stokcular yüzünden, yeni kasa çıkınca düşüş yaşayabilir. Sonra yine yükselir. Ama zaman geçtikce değerlenicek bir kasa ( malum bir daha pazar dışında bulumıycaz bu kasayı) 1 yıl sonda ki 2 yıl sonraki fiyatları öngermek imkansız....

Operasyonu bitirdim bütün yıldızlara kasa aldım, kadaları sattım ucuz kasalardan stokladım. Yani 5.25 den sattım ben Kırık Diş kasalarını, eğer 3.25 Lere düşer ise tekrar alırım 2 ay sonra satar tektar kar ederim. Birde diğer aldığım kasalarıda satarım, sonra tekrar alır tekrar satarım (farklı kasalar vs..) İyi forumlar! : )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı