CS:GO klasik Jailbreak serveri önerisi

kullanilmiyorr

Hectopat
CS:GO'da klasik map yani jb_buyukisyan_son mapini açan kendine özel mapi olmayan kaliteli bildiğiniz bir sunucu var mı? Sunucuların kendi maplerini sevmiyorum çok kötü oluyorlar. Jailbreak olarak hep buyukisyan_son açan sunucu varsa IP atabilirseniz çok sevinirim.

Destur Gaming vardı 1.6'da ayrıca CS:GO jail sunucuları da vardı güzel ortamdır bakabilirsin.

CS:GO'da klasik map yani jb_buyukisyan_son mapini açan kendine özel mapi olmayan kaliteli bildiğiniz bir sunucu var mı? Sunucuların kendi maplerini sevmiyorum çok kötü oluyorlar. Jailbreak olarak hep buyukisyan_son açan sunucu varsa IP atabilirseniz çok sevinirim.

7/24 jb_buyukisyan_son mapini açan bir sunucuya pek rastlamadım. Sunucunun kendi mapi yoksa bile başka Jailbreak mapleri açıyorlar. Bakmak istersen gametracker sitesinden sunuculara ve maplere bakabilirsin.

Leaderclan serveri eğlenceli ve aktif bir server

Yeni konular

Geri
Yukarı