CS:GO komisyonu az olan skin satabileceğim site önerisi

Kromish

Hectopat
Merhaba, az önce Navaja Knife Rust Coat bıçağı çıkardım. Bunu satmak istiyorum. ByNoGame %10 komisyon kesiyor. Bu kadar satış sitesi arasından en çok hangisi bana kârlı gelir? 1085 TL şu an. ByNoGame'de satan yok şu an. Ben 900'den koymayı düşünüyorum. Bu şekilde 800 TL almış oluyorum. Daha çok alabileceğim siteler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun. Skinport sitesinden satabilirsiniz çok az komisyon alıyor diye biliyorum ama Türkiye'deki kartlara ödeme yapıyorlar mı bilmiyorum.

Shadowpay ile kripto paraya veyahut nakite çekebilirsin. Ben geçenlerde az komisyon keserek nakite çevirdim itemlerimi. Tavsiye ederım.

Shadowpay ile kripto paraya veyahut nakite çekebilirsin. Ben geçenlerde az komisyon keserek nakite çevirdim itemlerimi. Tavsiye ederım.
Ne kadarlık itemi satarak ne kadar aldınız hocam ?

Öncelikle hayırlı olsun. Skinport sitesinden satabilirsiniz çok az komisyon alıyor diye biliyorum ama Türkiye'deki kartlara ödeme yapıyorlar mı bilmiyorum.
Hocam komisyon miktarı ne kadar?

Ne kadarlık itemi satarak ne kadar aldınız hocam?

Hocam komisyon miktarı ne kadar?

Normal eşyalar için %12 ama pahalı eşyalar için %6 komisyon alıyormuş.

Teşekkür ederim

@Emperor4231 Hocam satış ülkenizde desteklenmiyor diyor, ülke değiştirsem bir şey olur mu?

Tahmin ettiğim gibi Türkiye'de kullanılmıyor site. Ülke değiştirseniz bile parayı çekemeyebilirsiniz.

Merhaba, az önce Navaja Knife Rust Coat bıçağı çıkardım. Bunu satmak istiyorum. ByNoGame %10 komisyon kesiyor. Bu kadar satış sitesi arasından en çok hangisi bana kârlı gelir? 1085 TL şu an. ByNoGame'de satan yok şu an. Ben 900'den koymayı düşünüyorum. Bu şekilde 800 TL almış oluyorum. Daha çok alabileceğim siteler var mı?
GameSatış %10'dan daha az alıyor galiba. Oraya koyabilirsin.

Geri
Yukarı