CS:GO Natus Vincere (Altın) stickeri değerlenir mi?

Nuri Ozbayram

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, bir-iki hafta önce kapsül açmıştım ve o kapsülden çıkardım bu stickeri. 1 sene elimde tutsam değerlenir mi?

1632289917303.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerlenir hemen satışını yapma yükselir.
Dün 250TL idi, aynı şekilde envanterim ve "AWP Asiimov" kaplamamın da pazarda fiyatı düştü. Bunun sebebi yeni gelen güncellemedir diye düşünüyorum, insanlar kaplamalarını hemen elden çıkarıp bu operasyonu almak istiyorlar diye düşündüm. Sizce sebebi nedir bu ani düşüşün?

Bunu bende çıkarmıştım sattığımda 100TL ediyordu ve düşmeye devam ediyordu. Elinizde 1 sene tutarsanız elbette değerlenir diye düşünüyorum.

Dün 250TL idi, aynı şekilde envanterim ve "AWP Asiimov" kaplamamın da pazarda fiyatı düştü. Bunun sebebi yeni gelen güncellemedir diye düşünüyorum, insanlar kaplamalarını hemen elden çıkarıp bu operasyonu almak istiyorlar diye düşündüm. Sizce sebebi nedir bu ani düşüşün?
Panik satış insanlar satıyor böyle itemlerin bekletilmesi her zaman iyi.

Bunu bende çıkarmıştım sattığımda 100TL ediyordu ve düşmeye devam ediyordu. Elinizde 1 sene tutarsanız elbette değerlenir diye düşünüyorum.
Bu işi bilen birkaç kişiye daha sormuştum, onlar da aynı cevabı verdi 1 sene beklet dediler ama emin olmak istedim. Teşekkür ederim, bekleteceğim.
Panik satış insanlar satıyor böyle itemlerin bekletilmesi her zaman iyi.
Anladım, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı