CS:GO Operation Broken kasaları kaça satılmalı?

Seadhy

Kilopat
Merhaba, ben 100TL'ye Broken Flag biletinden kazandığım yıldızların hepsiyle kasa almıştım kar etmek için. Sizce bu kasaları ne kadara satmalıyım? Çok beklemek istemiyorum ama 7-8TL civarına satmayı düşünüyorum (biraz bekleyip). Şu anda kasanın fiyatı 5.50TL. Sizin düşünceniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben 100TL'ye Broken Flag biletinden kazandığım yıldızların hepsiyle kasa almıştım kar etmek için. Sizce bu kasaları ne kadara satmalıyım? Çok beklemek istemiyorum ama 7-8TL civarına satmayı düşünüyorum (biraz bekleyip). Şu anda kasanın fiyatı 5.50TL. Sizin düşünceniz nelerdir?
İleride net fiyatı artacak, acelen yoksa bekle derim. Kısa sürede 7-8 TL görmez.

Operasyon yakın zamanda indirime girecek. Tahminimce kasalarda operasyonun indirime girmesiyle yarı fiyatına düşecektir. Önerim kasaları şuan ki en yüksek piyasaya uygun olarak satmanızıdr. Kâr hesaplaması yaparsak eğer 100 TL Ye opreasyon aldın ve ortalama 100 yıldızla sandık satın aldın. Bir sandık 2 yıldız olduğuna göre 50 kasaya sahip olduğunu varsayıyorum. 50 X 5 ( Şuanki en ucuz fiyat ) : 150 TL Kâr yapmış oluyorsunuz.

Kasanın fiyatı 5.5 TL değil arkadaşlar. Hesap ederken Steam komisyonunu da eklemeyi unutmayın. Alıcının ödediği para 5.5 desek, size kalan 4.78 civarı oluyor. Elinizdekileri 5 TL'den satmak isterseniz, pazar fiyatı en düşük 5.75 olmalıdır.

Operasyon yakın zamanda indirime girecek ise böyle bir durum çok zor görünüyor. Doların yükselmesi ile kasa fiyatlarının ilişkisi nedir bilmiyorum ama operasyon sonuna kadar 4.50 - 4 TL arasını görürüz gibi.

Hydra operasyonu kasasından şu an pazarda 1.633 tane var. Kırık diş operasyonu ise 133.865 civarı. Operasyon bitene kadar 140 bini görür tekrar. Hemen hemen herkes bu kasaya yöneldiği için kolay bir artış olmayacaktır bence. Hydra gibi bir artışın yarısı bekleniyorsa, en az 4 yıl bir süre gerekiyor.

Bunları her gün fiyatları kontrol eden ve elinde 100'den fazla kasası olan biri olarak söylüyorum. Keşke hemen 10 TL olsalar ama bu sefer zor maalesef.

Hydra operasyonu kasasından şu an pazarda 1.633 tane var. Kırık diş operasyonu ise 133.865 civarı. Operasyon bitene kadar 140 bini görür tekrar. Hemen hemen herkes bu kasaya yöneldiği için kolay bir artış olmayacaktır bence. Hydra gibi bir artışın yarısı bekleniyorsa, en az 4 yıl bir süre gerekiyor.

Bunları her gün fiyatları kontrol eden ve elinde 100'den fazla kasası olan biri olarak söylüyorum. Keşke hemen 10 TL olsalar ama bu sefer zor maalesef.
Hemen olacak demedim zaten sabreden kazanır.

Yatırım tavsiyesi T.C Anayasının hangi maddesinde hangi bendinde suçtur bilmiyorum, bilende bir zahmet söylerse sevinirim. :) Forumda yasaktır anlarım. Bunlara isnaden bir öneride bulunabilirim ister yatırım, ister kar, ister ticaret deyin...

Şu an sat kasalarını ve gelen para ile 3.75'den sipariş oluştur 100-20 ne kadar istersen artık, sonra kasalar 3.75'den gelince beklet tekrar sat ;)

Acelen yoksa beklet çünkü eskiden 3 kuruş olan eldiven kasaları şimdi 5TL üzerinde oyundan düşmesine rağmen ama operasyon kasaları operasyon bittiğinde oyundan elde edemiyorsun 1 yıla en az 3 katı olur ben beklet derim.

Merhaba, ben 100TL'ye broken flag biletinden kazandığım yıldızların hepsiyle kasa almıştım kar etmek için. Sizce bu kasaları ne kadara satmalıyım? Çok beklemek istemiyorum ama 7-8TL civarına satmayı düşünüyorum (biraz bekleyip). Şu anda kasanın fiyatı 5.50TL. Sizin düşünceniz nelerdir?

Geri
Yukarı