CS:GO optimizasyonu sıkıntılı mı?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Arkadaşlar;
Intel(R) Core(TM) i5-10210U, NVIDIA GeForce MX230 2 GB, 8,00 GB RAM.
Sistemde CS:GO'da Ancient'e benzer maplerde çok FPS düşüşü oluyor. FPS Dust2'de 110 100, ama Ancient'te 80, 70 hatta 45e kadar düşüyor. Şimdi gelelim asıl soruya CS:GO'nun optimizasyonu sıkıntılı mı yoksa benim sistemimde normal FPS değerleri mi?
NOT: Her şey orta ayarlarda FXAA 2X MSAA Üç Doğrusal Süzülme.

CSGO optimizasyonu en iyi oyunlardan biri. Olay bilgisayarınız ile alakalı.
Pek sanmıyorum siz bilgisayarıma laf etmeye gelmişsiniz :) Sorunun ne olduğunu söyleyin de çözeyim sorunumu. Ayrıca madem optimizasyonu iyi neden Valorant'ta daha fazla fps alıyorum? Valorant için daha fazla sistem gereksinimleri istiyor.

Pek sanmıyorum siz bilgisayarıma laf etmeye gelmişsiniz :) Sorunun ne olduğunu söyleyin de çözeyim sorunumu. Ayrıca madem optimizasyonu iyi neden Valorant'ta daha fazla fps alıyorum? Valorant için daha fazla sistem gereksinimleri istiyor.
Evet tabii bilgisayarınıza laf etmeye geldim. Sorun falan yok, bilgisayarınız bu oyun için yeterli değil. Bu kadar.

Source motoru çorapta bile oynanabilir fpsler veren bir motor. Siz de gayet oynanabilir fpsler alıyorsunuz.

Evet tabii bilgisayarınıza laf etmeye geldim. Sorun falan yok, bilgisayarınız bu oyun için yeterli değil. Bu kadar.

Source motoru çorapta bile oynanabilir fpsler veren bir motor. Siz de gayet oynanabilir fpsler alıyorsunuz.
Ne demek bilgisarımın bu oyun için yeterli değil önerilen sistem gereksinimlerini neredeyse karşılayacak, tam karşılamıyor ama neredeyse karşılıyor. Ki, önerilen sistem gereksinimleri çok yüksek ona rağmen neredeyse karşılıyor.

Ne demek bilgisarımın bu oyun için yeterli değil önerilen sistem gereksinimlerini neredeyse karşılayacak, tam karşılamıyor ama neredeyse karşılıyor. Ki, önerilen sistem gereksinimleri çok yüksek ona rağmen neredeyse karşılıyor.

Hocam işlemciniz u işlemci yani Ultra düşük enerjili işlemci sınıfına giriyor. Değerler gayet normal.
RAM'lerin MHz'de önemli.

Hocam işlemciniz U işlemci yani Ultra Düşük Enerjili İşlemci sınıfına giriyor. Değerler gayet normal.
Ultra düşük enerjili işlemci ne demek?
U serisi, low profile bir işlemciniz var.
Isı değerlerini bi kontrol eder misiniz, CS:GO optimizasyon konusunda iyi bir oyun.
Ekran kartı sıcaklığı 68-69 arası. 60fps sabitleyince 64-65.

Yeni konular

Geri
Yukarı