CS:GO Overwatch bot VAC yasağı sebebi mi?

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Merhabalar, CS:GO oynayan arkadaşlar Overwatch'ı bilir. Overwatch bot kullanmak VAC ban yedirir mi?

Overwatch botu nedir diye soranlara:

Bir script sayesinde otomatik olarak şüphelinin hile olup olmadığını tespit eder ve size XP bonusu kazandırır.

Overwatch Bot denen yazılım kime ait? doğrudan Steam & Valve ilişkili değilse sorun yaratabilir.

Dışarıdan kullanılan herhangi bir yazılımın her zaman ban sebebi vardır. Eğer ki valve'nin izin verdiği bir yazılımsa o ayrı tabi.

Merhabalar, CS:GO oynayan arkadaşlar Overwatch'ı bilir. Overwatch bot kullanmak VAC ban yedirir mi?

Overwatch botu nedir diye soranlara:

Bir script sayesinde otomatik olarak şüphelinin hile olup olmadığını tespit eder ve size XP bonusu kazandırır.

Eğer Valve kullanabilirsin, tarzı yorumları yoksa, VAC sebebidir, makro programından bile ban yiyen var sen düşün.

O botu kullanmak için scripte kullanıcı adın şifren guard kod+API Key ne bulursan yazman gerekiyor çalışması için. Ayrıca sonuçta 3.parti bir program kesinlikle dosyalara müdahale ediyordur ve VAC ban yemen %50 hesabını çaldırman ise %90 muhtamel bir olay kullanmanı tavsiye etmem.

O botu kullanmak için scripte kullanıcı adın şifren guard kod+API Key ne bulursan yazman gerekiyor çalışması için. Ayrıca sonuçta 3.parti bir program kesinlikle dosyalara müdahale ediyordur ve VAC ban yemen %50 hesabını çaldırman ise %90 muhtamel bir olay kullanmanı tavsiye etmem.
Bu scripti githubta güvenilir birisi yazmış. Herhangi bir exe programı değil, javascript ile yapılan bir şey.

Dosyalara herhangi bir müdahalesi yok, overwatch dosyasını indirip kontrol ediyor. Eğer aimbot veya wallhack tespit ederse otomatik olarak reportluyor.
Overwatch Bot denen yazılım kime ait? doğrudan Steam & Valve ilişkili değilse sorun yaratabilir.
Githubta tanınan birisinin yaptığı bir şey, yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta hilecileri tespit edip otomatik olarak Valve'ye gönderiyor hile olduğunu. Eğer hile olduğu doğrulanırsa XP kazanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Github'da tanınan birisinin yaptığı bir şey, yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta hilecileri tespit edip otomatik olarak Valve'ye gönderiyor hile olduğunu. Eğer hile olduğu doğrulanırsa XP kazanıyorum.
Kullanmadığım için bilemiyorum yine de dikkat edin.

Geri
Yukarı