Advertisement

CS:GO oynatabilecek laptop önerisi

Vio

Decipat
Makaleler
1
Bu laptop tüm kriterleri karşılıyor.

TN olması sıkıntı değilse buna da bakılabilir. (Ram yükseltmek istenirse 4GB ramlerden biri lehimli, diğeri 8GB ram ile değiştirilebilir.)

Evet, en iyi seçenek; https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82kc0009tx-pm-HBC000008YQB4

KS
KS
Evil Belief

Evil Belief

Hectopat
Makaleler
3
Bu laptop tüm kriterleri karşılıyor.

TN olması sıkıntı değilse buna da bakılabilir. (Ram yükseltmek istenirse 4GB ramlerden biri lehimli, diğeri 8GB ram ile değiştirilebilir.)

Tam ben önerecektim :D CS:GO testinin olduğu bir video arıyordum. Onu da ben ekleyeyim bari.

1080p en düşük ayarda 60 FPS üstü oynatıyor. Akıcı deneyim istersen 768p'ye çekip 100 FPS üstü rahatlıkla oynarsın.

Huawei'ler tasarım olarak da güzeller gerçekten, önerilerinizi not aldım.
Bunun bir de i5-1135G7 işlemcili modeli varmış, sizce hangisi daha mantıklı olur? :)

Vio

Decipat
Makaleler
1
Tam ben önerecektim :D CS:GO testinin olduğu bir video arıyordum. Onu da ben ekleyeyim bari.

1080p en düşük ayarda 60 FPS üstü oynatıyor. Akıcı deneyim istersen 768p'ye çekip 100 FPS üstü rahatlıkla oynarsın.

Ryzen 3 3250U ve 12 GB ram ile '1024X768P, Doku: en yüksek, Oyuncu Kontrastı: Açık' Şekilde 125 FPS civarı oynuyorum.

Vio

Decipat
Makaleler
1
Huawei'ler tasarım olarak da güzeller gerçekten, önerilerinizi not aldım.
Bunun bir de i5-1135G7 işlemcili modeli varmış, sizce hangisi daha mantıklı olur? :)
Ryzen daha iyi olur.
Konu sahibi IPS istemiş, bu kritere uymuyor.
TN ve IPS farkını hissetmezsiniz cidden. Bence sırf bunun için daha fazla para dökmeye gerek yok.

I'm not Batman

Hectopat
Kesinlikle Huawei Matebook D15 (Ryzen R5 5500U) sizin kriterlerinize uyacaktır ancak 2x8 GB olması şartıyla. Veyahut 2x8 GB olmasıyla beraber bütçenizi haliyle aşıyor. Gelgelelim, ben test amacıyla bi' ara CS:GO yükleyip oynamıştım bot olarak. Yanlış hatırlamıyorsam düşük ayarlarla 70 FPS civarında oynattı ki beni tatmin etti açıkçası. Ancak bunu da belirtmek istiyorum, öyle ahım şahım bir CS:GO oyuncusu değilim sadece 5500U işlemcisinin Vega 8 grafiğinin performansını merak ettiydim ve benden olumlu not çıktığını söyleyebilirim.

Yukarı