CS:GO oyun sonu 350 TL kasa düştü

Tam olarak süre veremem ne zaman para kazanmak istersem 3-5 iş alıp para kazanıyorum denebilir yüksek rakamlar değil birkaç bin dolar kazandım ciddi olarak bu işi yapmıyorum şu an üniversite bittikten sonra bu işe tam olarak kendimi vereceğim diyebilirim.

Üniversite 2 Halloween indirimlerine 5-6 gün kaldı takip et indirime girer umarım.

2 seneye CS:GO sağ kalır mı ki? Bitmez mi, zamanı dolmaz mı? Kaç TL normalde demiştim indirimde ne kadara kadar düşebilir ayrıca?

CS:GO 2019 da bitmese bile 2021 de kesin biter yenisi çıkar diye düşündüm elimde AWP Medusa bir sürü bıçak 5 bin dolar üstü skini sattım şimdi daha değerlendiler eldiven kasası birkaç bin adet birçok hesabımda vardı bet sitelerine atıyordum şu an o 3kruşluk eldiven kasasından 3 TL'lik elimde tutsaydım şu an 15 bin TL yapıyor o 3 TL.
2 seneye CS:GO sağ kalır mı ki? Bitmez mi, zamanı dolmaz mı? Kaç TL normalde demiştim indirimde ne kadara kadar düşebilir ayrıca?

Kısacası CS:GO'yu yeni grafik motoruyla yenileyeceklerini umuyorum bellide olmaz eğer böyle giderse CS kendi kendini bitirecek adamakıllı bir gelişme yok oyunda.
Üniversite kaçıncı sınıfsın? Bu işi ticarete dönüştürmek saçma olur mu? Benim de seçkin alma şartı getirilmeden önce biraz hedefliyordum bu işi yapmayı. Para sorun ya. Normalde kaç TL, indirimlerde kaç TL oluyor?

Ben de bu işe başlasam batmam değil mi para verdikten sonra?

Batabilirsin elbet birçok şekilde kutu açtım 2 bin TL'lik hiçbir şey çıkaramadım düzgün önceden kazandıklarım sayesinde zevkine açtım 0'dan başlamak çok riskli ve şu an güncel olarak CS:GO'dan para kazanmayı bıraktım çokda adamakıllı değecek bir getirisi yok zamanında iyiydi siteler yasaklandı kapandı benim de işim bitti CS ile steam hesabıma bakabilirsin 50 bin üstü takas yaptım o halde bile önermiyorum csyi kazanç için .
2 Seneye Cs go sağ kalır mı ki? Bitmez mi, zamanı dolmaz mı? Kaç tl normalde demiştim indirimde ne kadara kadar düşebilir ayrıca?

Son düzenleme:
CS:GO 2019 da bitmese bile 2021 de kesin biter yenisi çıkar diye düşündüm elimde AWP Medusa bir sürü bıçak 5 bin dolar üstü skini sattım şimdi daha değerlendiler eldiven kasası birkaç bin adet birçok hesabımda vardı bet sitelerine atıyordum şu an o 3kruşluk eldiven kasasından 3 TL'lik elimde tutsaydım şu an 15 bin TL yapıyor o 3 TL.

Kısacası CS:GO'yu yeni grafik motoruyla yenileyeceklerini umuyorum bellide olmaz eğer böyle giderse CS kendi kendini bitirecek adamakıllı bir gelişme yok oyunda.

Batabilirsin elbet birçok şekilde kutu açtım 2 bin TL'lik hiçbir şey çıkaramadım düzgün önceden kazandıklarım sayesinde zevkine açtım 0'dan başlamak çok riskli ve şu an güncel olarak CS:GO'dan para kazanmayı bıraktım çokda adamakıllı değecek bir getirisi yok zamanında iyiydi siteler yasaklandı kapandı benim de işim bitti CS ile steam hesabıma bakabilirsin 50 bin üstü takas yaptım o halde bile önermiyorum csyi kazanç için .

Yazık valla. Oyunu zirveye çıkartıp oyuncusuz bırakmamak için yapacakları basit aslında. Hile için doğru düzgün bir ban sistemi getirseler, milattan önce kalma server ara yüzü filan değiştirseler
herkesin doğru düzgün para kazanmasını da bi oturtsalar, neymiş öyle siteleri yasaklamak. Aslında tam tersi yeni bir sistemle o tarz siteler ile iş kurma yoluna gidecekti. Kendi kendini yok etmese bari. Yılların oyunu o kadar emek o kadar zaman veren insan çok fazla var. Ücretleri de o kadar pahalı tutmasalar iyi.

Geri
Yukarı