CS:GO oyun sonu 350 TL kasa düştü

Bana düştüğünde 180 liraydı bir ara 550 olmuş şimdi geri düşmüş. Satıp Stockholm 21 bileti alın ve hatıra paketi stoklayın.

İnternetten shopping dışında para kazanamazsınız. Ne varsa ya yalan ya yine cebinizden fazlasıyla para çıkıyor.
yada yazılım ve mobil oyun yaparsın benim gibi 3-5 bişeyler kazanıyorsun şuan aktif olarak google play storede olan oyunum Drive to Sun - Google Play'de Uygulamalar ama yakında bitireceğim oyundanda bir görsel veriyim online freeroam bi oyun olucak.
W1mage_2021-08-06_at_22.34.36.jpeg

3-5 bir şeyler derken ne kadar sürede ne kadar para kazanıyorsun mesela?

Tam olarak süre veremem ne zaman para kazanmak istersem 3-5 iş alıp para kazanıyorum denebilir yüksek rakamlar değil birkaç bin dolar kazandım ciddi olarak bu işi yapmıyorum şu an üniversite bittikten sonra bu işe tam olarak kendimi vereceğim diyebilirim.

üni kaçıncı sınıfsın? Bu işi ticarete dönüştürmek saçma olur mu? Benim de seçkin alma şartı getirilmeden önce biraz hedefliyordum bu işi yapmayı. Para sorun ya. Normalde kaç tl, indirimlerde kaç tl oluyor?

Tam olarak süre veremem ne zaman para kazanmak istersem 3-5 iş alıp para kazanıyorum denebilir yüksek rakamlar değil birkaç bin dolar kazandım ciddi olarak bu işi yapmıyorum şu an üniversite bittikten sonra bu işe tam olarak kendimi vereceğim diyebilirim.

Ben de bu işe başlasam batmam değil mi para verdikten sonra?

Geri
Yukarı