CS:GO oyuncuları ara sıra beni hile sanıyor

TAF3R

Hectopat
Makaleler
20
Yer
Şahinbey
Arkadaşlar ben iyi oynuyorum ama dün benimle dalga geçen biri bana "enjoy your VAC ban" demişti. Bunlardan nasıl kaçabilirim? Prime hesap ve hile yok.

Dosya Ekleri

• 1611731326361.png
    1611731326361.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 126
Arkadaşlar ben iyi oynuyorum ama dün benimle dalga geçen biri bana "enjoy your VAC ban" demişti. Bunlardan nasıl kaçabilirim? Prime hesap ve hile yok.

Prime olmayınca her iyi oynayanı hile sanabiliyorlar uğraşmaya değmez. Ama bunun için de konu açılmaz.

Global oyuncu olarak sana şunu söyleyeyim, bunu çoğu maç yaşıyorsan şu ihtimaller var;
1-Smurf hesap oynuyorsun.
2- main hesabın ise oynadığın ligde oynamıyorsun.
3- VAC shot atıyorsan tilt oldukları için hile diyorlar.
4- hilesin.
5- rakip kötü oyuncu.
Ne yazık ki bu durumdan kaçış yok, ayrıca dediğine takılma. Bu oyunda hiçbir oyuncu, "Valve" şirketinin oyunda desteklemediği bir "DLL" veya herhangi bir "3. parti yazılım" kullanmadan VAC veya Overwatch banı yemez. Yese dahi ve uygunsuz yazılım açılmadı ise açılır. Endişelenmenize gerek yok, çok fazla report yiyorsanız güven faktörünüz düşebilir o kadar.
Bende böyleleri yüzünden ban yedim. Durmadan report atıyorlar.
Hile değilseniz report yiyince ban yemezsiniz, haksız yere yediğiniz ban her türlü açılır. Bende smurf hesapta oynuyorum bazen 10 maçın 7 sinde karşı takımdan report yiyorum 3 günde 10 maç atıyorum desek 30-35 report yiyorum ve güven faktörüm dahi düşmedi.

Son düzenleme:
Eğer hile olduğunuzu söyleyenler Türkler ise boş verin, Türk toplumunun %99'u iyi oynayanlara "hüü sen hilesin, hüü" diye ağlar her zaman. Daha geçen gün prime olmayan hesap ile topluluk sunucusuna girdim, MM'de global adamı sürekli one-tap atıyorum, admin gelmiş bana hilesin diyor. Ekran paylaştım hiç bir şey bulamayınca yine de iyi oyuncuya katlanamayıp sunucudan attılar :D

Bir şey olmaz hocam. İstediği kadar rapor etsinler. Her oyun bende rapor yiyorum 2014'ten beri oynarım hiç ban yemedim.

Vallahi hiç güven olmuyor. Bu müfettişler de sonuçta ilah değil yanlış karar verebilirler. Ama düşük ihtimal banlanmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı