CS:GO oyundan atıyor

Kadirhann

Femtopat
Bende sürekli 1 dosya indiriyor ve CS:GO oyundan atıyor. Sürekli 2 saat oynuyorum mesela, sonra atıyor, ekran donuyor, tekrar bütünlük doğrulama yapıyorum, tekrar indiriyor.

5500XT Nitro 16 GB RAM 3000MHz Ryzen 5 3500X PSU coguar STX 700W 80 Plus. Bir de Valorant'ta atıyor çok nadir günde bir kere CS'de ama her zaman klasik 2 oyun atayım 3.cüde atıyor.

Steam üzerinden dosya bütünlüğünü doğruladınız mı?
Steam>Kütüphane>CS:GO sağ tık>Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula

Steam üzerinden dosya bütünlüğünü doğruladınız mı?
Steam>kütüphane>CS:GO sağ tık>özellikler>yerel dosyalar>oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula.

Reis onu hep yapıyorum her zaman bir dosya indiriyor hep aynı dosyayı indiriyor onu yapmadan girersem ilk oyundan atıyor onu yaparsam 3-4 oyun atıyorum sonra atıyor oyundan.

Afterburner indirin. Girin CS:GO'ya 2. oyunun yarısında Görev Yöneticisi'ni açın değerlere bakın. İşlemci çok ısınıyor olabilir. Bir de Afterburner'den işlemci sıcaklığına bakın.

Afterburnereden baktım değerler mevcuttu zaten en fazla 54 derece oluyor işlemci ise stress testinde yaklaşık 2 saat beklettim en fazla 53 dereceye çıkıyor memtes testi yaptım RAM'lerde mi sıkıntı var acaba diye onda da bir sıkıntı yok problemi bir türlü çözemedim.
Bir yerde okudum ondan olabilir mi fikriniz var mı bu Free Sync özelliğini ben Radeon ayarlarından açtım bir arkadaşın da öyle problemi varmış bundan kaynaklanıyor yazmışlar. Sizin bir fikriniz var mı reis. Ondan olabilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı