Çözüm CS:GO oyunu güncellenirken bir hata oluştu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kerim1995

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Oyunu dün steam'den aldım. Oyunu indiriyorum 4.1 gb indiriliyor. En son oyunu oynaya bastığımda bir süre bekliyor, oyun güncelleniyor yazıyor kalan süre 0 saniye oluyor. Bekliyorum en son güncelleme hatası diyor. Bunu nedeni neler olabilir nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

DENEDİĞİM OLAYLAR ;

1- Steami silip yükledim.
2- Oyunu 3 kere silip yükledim.
3- Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula dediğimde ise tıklar tıklamaz başarıyla sonuçlandı diyor bitiyor.

HATADA ŞU ŞEKİLDE ;

Global Offensive.png

Yardımlarınızı bekliyorum.

Güncel, sorunu çözemedim henüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Dediklerini ben de yaptım ama bir türlü düzelmiyor.

Sorun hala devam ediyor. Yok mu çözümü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu sorun olmuyor. Sizde neden oluyor ? Dur tahmin edeyim:
  • Windows 8.1 yerine milattan kalma bir işletim sistemi kullanıyorsunuz.
  • Oyunları varsayılan dizinlere kurmak yerine içinde Türkçe karakter olan "Oyunlarım" gibi saçma sapan klasörlere kuruyorsunuz, hatta Steam'e de aynı şeyi yapıyorsunuz.
  • Bilgisayarınızda virüs olabilir.
  • Daha önce korsan yüklediğiniz oyunlar, Steam'in güncelleme yapmasına izin vermiyor.
Steam Beta'ya katılıp deneyin bir de.
DNS varsa kaldırın ve Hosts dosyanıza bakın bloklanmış bir Steam sunucusu var mı.

Güncelleme (Kesin Çözüm):

1. Başka bir bilgisayara Steam indirin.
  2. CS:GO'yu indirin.
  3. İnen dosyaları \Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive adresinden USB belleğe atın. (Klasörü komple kopyalayabilirsiniz.)
  4. Aynı dosyaları kendi bilgisayarınızda yine \Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive dizinine kopyalayın.

1. Windows 8.1 kullanıyorum
2. Oyunun indirildiği yere ben hiç karışmadım, Steam kendi c'ye indirdi.
3. Bitdefender 2015 kullanıyorum.
4. Sorun CS ve Dota'da olurken diğer oyunlarda olmuyor.

Ben sorunumu çözdüm. Oyunu tamamen silip baştan yükledim bakalım yeni güncelleme gelirse böyle bir sorunla karşılaşır mıyım.

windows 8.1 yükledim, virüs yok ve başka bilgisayara yükledim dediğinizi aynen yaptım yine aynı sorun hatta yüklediğim bilgisayarda sorunsuz açıldı benim bilgisayarıma getirince aynı sorunu verdi

aynı sorun bendede var allahını seven yardm etsin çok sinir oldum 6 kere format attım denedim denedim olmuyor çıldırıyorum yeminm ederim sağı solu parçalıyorum akşam akşam

Steamdan Kütüphaneye gelip CSGO ya sağ tıklayıp özelliklere gelin.ve betalar kısmına gelip 1.35.5.6 Kısmını seçin Bende böylece düzeldi.

Ben hackli cs go kullanıyorum, aynı hatayı bende de verdi başka bir cs go launcheri yükledim sorun düzeldi güncellemeyi aldı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı