CS:GO oyununda FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta 90-150 FPS arası oynadığım CS:GO oyununu şu an 40-50 FPS'de oynuyorum. İlk başta işlemcinin ısınmasından şüphe ettim ancak değerler gayet normal. Başka oyunlarda herhangi bir sıkıntı yok bu da gösterir ki donanımsal bir sıkıntı yok. Oyun HDD'nin içindeydi SSD'ye aktardım dosyaları doğrulayıp tekrar açtım ancak sonuç değişmedi ne yaparsam yapayım FPS 40-50 civarı dolaşıyor.
Sistemim FX6300 1050 Ti MSI970 Gaming.

Yaklaşık 1 hafta 90-150 FPS arası oynadığım CS:GO oyununu şu an 40-50 FPS'de oynuyorum. İlk başta işlemcinin ısınmasından şüphe ettim ancak değerler gayet normal. Başka oyunlarda herhangi bir sıkıntı yok bu da gösterir ki donanımsal bir sıkıntı yok. Oyun HDD'nin içindeydi SSD'ye aktardım dosyaları doğrulayıp tekrar açtım ancak sonuç değişmedi ne yaparsam yapayım FPS 40-50 civarı dolaşıyor.
Sistemim FX6300 1050 Ti MSI970 Gaming.
Bende de benzeri sorunlar var ilk roundlar sürekli drop yiyorum ve Ryzen 5 3500X.
GTX 1050 2 GB.
16 GB 2800MHz RAM sistemi kullanıyorum.
Başlatma seçeneklerine "-64bit -high" bu iki kodu ekler misiniz acaba oyun 32 bit falan çalışıyor olabilir mi?

Galiba oyunda sıkıntı var bu ara hatta bu ara demeyim son güncellemeden sonra oyunda sıkıntı var.
Oyunun başında droplar falan oluyor sıkamıyorum sonradan düzene biniyor.
Arada tek tük ediyor hatta.
Tek çare güncelleme beklemek :D.

Bu sıra bu başlığı çok görüyorum sanırım oyunda bir optimizasyon sorunu oluştu, sadece bu gün yaklaşık 10 tane konu okudum cs go fps düşüşü diye. Bu şekilde giderse yakın zamanda oyun güncellenir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı