CS:GO pencere dünyası başarımı olmuyor

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
CS:GO başarımlarını bitirmeye çalışırken bir başarımda takıldım. Başarımı yapıyorum fakat olmuyor. Başarım şu şekilde: Office haritasında tek bir rauntta 14 camı indir. Fakat bırakın 14'ü 20 tane kırıyorum yine kabul etmiyor. Nasıl yapacağım ben bu görevi?

CS:GO başarımlarını bitirmeye çalışırken bir başarımda takıldım. Başarımı yapıyorum fakat olmuyor. Başarım şu şekilde: Office haritasında tek bir rauntta 14 camı indir. Fakat bırakın 14'ü 20 tane kırıyorum yine kabul etmiyor. Nasıl yapacağım ben bu görevi?
Rekabetçi'de dener misiniz?

O başarımı almak artık imkansızdır. Çünkü office de 14 camı çatlatın diyor ama 2018 de gelen güncelleme ile office haritasında cam direk kırılıyor eskiden çatlıyordu yani almak mümkün değil artık.

O başarımı almak artık imkansızdır. Çünkü office de 14 camı çatlatın diyor ama 2018 de gelen güncelleme ile office haritasında cam direk kırılıyor eskiden çatlıyordu yani almak mümkün değil artık.
Aslında bir yolu var şöyle. Topluluktan eski office haritasını indirip yeni office haritasıyla değiştirip (tabi adını da de_office yapmak gerekiyor sanırım) Çevrımdışı olarak konsoldan yerel sunucu oluşturarak yaparsın. Ancak çok uğraştırıcı olmakla beraber oyun dosyalarına yetkisiz müdahalede bulunmak sıkıntı yaratabilir.

Geri
Yukarı