CS:GO Ping Sorunu

OxyGen2727

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar interneti daha 1 ay önce bağlattım. CS:GO'ya girdiğim zaman ping 100 ün altına düşmüyor, her yolu denedim olmadı. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Ek: İlk faturayı henüz yatırmadım onunla bir ilgisi olabilir mi?

Arkadaşlar interneti daha 1 ay önce bağlattım. CS:GO'ya girdiğim zaman ping 100 ün altına düşmüyor, her yolu denedim olmadı. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Ek: İlk faturayı henüz yatırmadım onunla bir ilgisi olabilir mi?

Faturanın yatırılmamasıyla alakalı bir durum değil. Modem arayüz fotoğrafını ekleyebilir misin? Ping sorununu büyük ölçüde giderecek bir çözüm var ise bina için kablolamanı CAT5 veya CAT6 kablo ile yenilemen olabilir. Tecrübeyle sabittir. Aynı sorunu yaşıyordum ping 70-80 arası geziyordu. Bina içi kablolamayı değiştirince şuan 35-40 ı geçmiyor. Rekabetçi sunucularında. Tabi ki Nazlı firmanın altyapı yatırımlarıda önemli bu durumda.

Biraz geç oldu ama konuyla alakalı süperonline müşteri hizmetlerini aradım, gerekli kanal değişimi ve ping iyileştirmesini yaptıklarını söylediler.Daha sonra bütün modemler üzerinde ki fişleri çekip 5 dakika sonra yeniden taktım o günden beridir sorun yaşamıyorum cevaplar için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı