CS:GO Ping Sorunu

ErayCangül

Kilopat
Daha fazla  
Ping sorunu sadece CS:GO'da var herhangi bir başka oyunda böyle sorunla karşılaşmadım. Örneğin bir servere girmeden önce Pingim 50 gösteriyor, servere girince ise Pingim 10'ar 10'ar artarak 1200'e kadar ulaşıyor. Modem monitörün 3 cm yanında ve kabloyla bağlanıyorum. Yeni PC topladım PC'den kaynaklanacağını sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping sorunu sadece CS:GO'da var herhangi bir başka oyunda böyle sorunla karşılaşmadım. Örneğin bir servere girmeden önce Pingim 50 gösteriyor, servere girince ise Pingim 10'ar 10'ar artarak 1200'e kadar ulaşıyor. Modem monitörün 3 cm yanında ve kabloyla bağlanıyorum. Yeni PC topladım PC'den kaynaklanacağını sanmıyorum.
Benim laptopumda bu sorun vardı ancak bende her oyunda oluyordu ama csde en fazlaydı internet sağlayıcısını aradığımda 2 yöntem söyledi 1. Kablo ile baglanmaktı denedim düzelince 2. İle ugrasmadim ancak siz zaten kablo ile baglaniyormussunuz bu yüzden siz en iyisi internet saglayicinizla görüşün.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı