CS:GO ping sorunu

Rera

Decapat
Türk Telekom 16 Mbps internet kullanıyorum. Yakın zamanda 50 Mbps'ye yükseltmeyi düşünüyorum. İnterneti kullanan başka hiçbir şey yokken bile pingim 70'den 800 civarlarına çıkabiliyor. LOL'de ise pingim 26'dan 300 400 civarlarına çıkabiliyor. Size sorun neden kaynaklı, nasıl çözebilirim?
Speedtest bu şekilde:

Dosya Ekleri

• speedtest.png
    speedtest.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Evde bir çok kişi ve ya cihaz internete girdiğinden dolayı olabilir öncelikle kablolu bağlantı deneyin yine aynı sorum devam ederse kablosuz şifrenizi değiştirin ve ya internet sağlayıcınız ile görüşün . Sorun bina ile ilgilide olabilir.

Laptop mu masaüstü mu
Laptop kullanıyorum.
Evde bir çok kişi ve ya cihaz internete girdiğinden dolayı olabilir öncelikle kablolu bağlantı deneyin yine aynı sorum devam ederse kablosuz şifrenizi değiştirin ve ya internet sağlayıcınız ile görüşün . Sorun bina ile ilgilide olabilir.
Evde hiçbir cihaz bağlı değilken bile çıkabiliyor. Bina ile ilgili olduğunu sanmıyorum binada 75mbps altyapı var

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı