CS:GO ping sorunu

Lolipop3535

Decipat
Makaleler
3
3 Mbps internetim var düşük bir internetim var yani. Normalde oyunlarda 90-80-50 ping falan alıyorum ama CS:GO'ya geldiğinde 600 ping falan, 250'den aşağı düşmüyor zaten eskiden 150 ping ile oynuyordum. Nedense güncellemelerden sonra böyle oldu.

sss.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bağlantınız wi-fi ise pingde yükselmeler olabilir. Kablolu bağlantıda denemenizi tavsiye ederim. Daha stabil ve sabit bir ping oranı oluşuyor.

Normal de dediğiniz oyunlar hangi oyunlar? Bu taploya göre pinginiz cok yüksek ve bu sekilde sağlıklı bir multiplayer oyun oynamak imkansız.

Size en yakın sunucuya bile erişiminiz 45ms sürüyor ve CS sunucuları yurtdışında yani ping değeriniz anormal değil (internet bağlantınız için yorum yapıyorum).

Eğer bağlantınız wi-fi ise pingde yükselmeler olabilir. Kablolu bağlantıda denemenizi tavsiye ederim. Daha stabil ve sabit bir ping oranı oluşuyor.
kablolu bağlantı kullanıyorum
Normal de dediğiniz oyunlar hangi oyunlar? Bu taploya göre pinginiz cok yüksek ve bu sekilde sağlıklı bir multiplayer oyun oynamak imkansız.
pubg,lol,multiplayer oyunlar yani (csgo hariç)
Size en yakın sunucuya bile erişiminiz 45ms sürüyor ve CS sunucuları yurtdışında yani ping değeriniz anormal değil (internet bağlantınız için yorum yapıyorum).
tmm ama normalde böyle değildi 90 100 en fazla 130 ping ile onuyodum kimi için çok kötü bir değer ama bana yetiyodu

Eğer kablolu bağlantıda bu sonuçları alıyorsan. Ya altyapında bir sorun var yada modeminde bir sorun olabilir. Ayrıca bu hızda bir interneti birden çok cihaz kullanıyorsa illaki düşecektir hızınız.

Eğer kablolu bağlantıda bu sonuçları alıyorsan. Ya altyapında bir sorun var yada modeminde bir sorun olabilir. Ayrıca bu hızda bir interneti birden çok cihaz kullanıyorsa illaki düşecektir hızınız.
ya zaten köyde yaşıyorum 4mbs lik paket oda 3 veriyor zaten wifitürk diye saçma sapan bişey başka alt yapı yok köyde mecbur kullanıyorum ama demek istediğim şey önceden böyle değildi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı