CS:GO Prime alınır mı?

leftyruggiero

Centipat
Son günlerde eski yıllara dönmek istiyorum. CS:GO'u çok fazla oynadığım yıllara, bedava versiyonda yirmi saat geçirdim. Hala o da hesapla devam ediyorum. Her maç mı hile gelir arkadaş? Sürekli dönen herifler veya duvardan size bakarak çıkan herifler geliyor. Hazır Steam'de bakiyem varken Prime hesap alayım diyorum. Sizce parasına değer mi?

Son günlerde eski yıllara dönmek istiyorum. CS:GO'u çok fazla oynadığım yıllara, bedava versiyonda yirmi saat geçirdim. Hala o da hesapla devam ediyorum. Her maç mı hile gelir arkadaş? Sürekli dönen herifler veya duvardan size bakarak çıkan herifler geliyor. Hazır Steam'de bakiyem varken Prime hesap alayım diyorum. Sizce parasına değer mi?

Prime almak parayı çöpe atmak benim gözümde hatta CS:GO oynamak zamanı çöpe atmak gibi geliyor artık CS:GO'nun istersen Prime'sini al yine de hile gelecek her zaman olduğu gibi yine yine ve yine gelecek hiçbir çözüm bulamıyorlar şimdi hile koruması yapmayı planlıyorlar günaydın bu kadar sene neredeydiniz bunların yaptığı hile korumasını da bir iki güne kadar kırarlar diye düşünüyorum :D.

Eğer çok seviyorum ve sürekli oynarım diyorsan al. Ama ara ara takılıyorum diyorsan bedava versiyonunda Basit Eğlence ve Rekabetçi ile deneyim puanı kazanarak devam edebilirsin. Rütbe 21'e geldiğinde zaten otomatik oyun Prime hesap oluyor. Hem paran cebinde kalır hem de oyunu cidden özlemiş misin ve seviyor musun görmüş olursun:)

Önemli Bilgilendirme: Prime hesap olsan bile bolca hile geliyor merak etme:)

Level 21'e gelince zaten hesap Prime olursun 150 saat civarında 21 Level olursun zaten CS:GO'yu 150 saat oynamayacak isen almana gerek yok.

Eğer map yapacaksanız ve yüksek seviye bir arkadaşınız yoksa almaya değer. Onun dışında 21 seviye olmak daha mantıklı geliyor ama belki satın alınmış Primelar ile ücretsiz alınan Primelar arasında güven faktör farkı vardır.

Bu kadar yanıtı hiç beklemiyordum, teşekkür ediyorum şimdiden. Malesef yüksek seviye hiçbir arkadaşım yok, oyunu seviyorum. Okullar açılana kadar da zamanımı bu oyunlda öldürebilirim, faceit giriyorum ama insanlar prime olmadığım için bir kişiyi öldürdüğüm gibi bana hile diyor ve (takım arkadaşlarım da dahil) beni oyun dışı bırakmaya çalışıyorlar, klasik toxic mevzuları. Böylece benim için de pek zevki kalmıyor. Level 21'e de bir türlü gelemiyorum çünkü deatmatch giriyorum, kasılayım diyorum kendi kendime orada dönen herifler, Türk sunucularına gireyim diyorum başıboş hepsi ve yine dönen herifler, rekabetçi oynayayım diyorum bir türlü info vermeyen takım arkadaşları ve duvardan size bakarak çıkan, tahmin edilmeyecek bir noktada olsanız bile kutuya veya duvara ateş ederek sizi vurmaları insanı çok fazla kızdırıyor. Başka bir görüşünüz var mı?

Eğer map yapacaksanız ve yüksek seviye bir arkadaşınız yoksa almaya değer. Onun dışında 21 seviye olmak daha mantıklı geliyor ama belki satın alınmış Primelar ile ücretsiz alınan Primelar arasında güven faktör farkı vardır.
güven faktörü farkı yok arkadaşım 21 levele kastı güven faktörü yeşil toxic olmazsa rapor yemezse güven faktörü düşmüyor.

Geri
Yukarı