CS:GO Prime alınır mı?

Ardq_x

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO'yu zaten eskiden de oynuyordum şimdi de Prime olarak tekrar alsam mı diye düşünüyorum. Oyunda hala çok fazla hile var mı? (Prime'da) veya oynayan kitle nasıl yani değer mi 77 TL'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar CS:GO'yu zaten eskiden de oynuyordum şimdi de Prime olarak tekrar alsam mı diye düşünüyorum. Oyunda hala çok fazla hile var mı? (Prime'da) veya oynayan kitle nasıl yani değer mi 77 TL'ye?
Oyunda hiçbir zaman hile yoktu sadece milletimiz öldüğünde sinirden hile var diyor. Gayet güzel oyun zaten ücretsiz versiyonu indirirsen hileden geberirsin asıl.

İşin garibi bu her maç hile heliyor diyen arkadaşlar. Bana gelmiyor. Gelse bile çok nadir. Hani beleş versiyonunda bile bana hile çok nadir geliyordu oynamıştım merak edip. Yani kısacası alabilirsin eğer oyundan zevk aliyorsan.

İşin garibi bu her maç hile heliyor diyen arkadaşlar. Bana gelmiyor. Gelse bile çok nadir. Hani beleş versiyonunda bile bana hile çok nadir geliyordu oynamıştım merak edip. Yani kısacası alabilirsin eğer oyundan zevk aliyorsan.
Ne yazıki beceremediğimiz oyunlarda direk hile var diye iftira atıyoruz.
Oyunda hile yok diyen oyunu oynamamıştır veya kara cahildir.
Silver 1 deyken hile gelme olasılığı var. Rank atlayınca zaten hileler hiç karşımıza çıkmıyor.

Aynen adam kendi etrafında saniyede 300 tur dönerek duvar arkası tamamen şans eseri 60 kill alabiliyor.

2014'ten beri oynuyorum (3000 saat) her türlü hile ile karşılaştım.
Güven faktörü hile oranını düşürdü ama hala var 20 oyunun en az bir tanesinde geliyor.

Silver 1 deyken hile gelme olasılığı var. Rank atlayınca zaten hileler hiç karşımıza çıkmıyor.
Sadece Nuke ve Office oynuyorum. Legendary Eagle

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı