CS:GO psikolojimi bozdu

TWD Oyuncusu

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Büyük bir sıkıntı içindeyim. Daha 1 hafta önce keleş maçında 35 kill alırken. 1 hafta içinde her şey değişti. Aim kayıyor gibi hissedip öldüğümde sürekli Config değiştirdim. Dust 2 mapinde long kapısında beklersem takım arkadaşım bir şey der veya kötü oynarsam atılırım(arkadaşımla oynuyor olsam bile) gibi kaygılar kafama takılmaya başladı. Bazı maçlarda adam vuruyorum ama sanki ezbere vuruyormuşum gibi oluyor, sanki şansmış gibi. Çıldırmak üzereyim hala Config değiştirip duruyorum eski kafamın rahat olduğu günleri özledim. Önerilerinizi beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen kafayı kırmışsın o yüzden düzelmez. Oyundan biraz uzak kalman gerekiyor, çık gerçek dünyada, yeşil ferah bir ortamda derin bir nefes al ve ver. Bir şeyin üstüne çok gidersen elinde böyle patlar.

SEN KAFAYI SIYIRMIŞSIN GIF by darkmont54 | Gfycat

Mg eloda bunlar nasıl endişeler, rahat ol kasmadan oyna. Kimse kimseyi oyundan kolay kolay atamaz, botla oynamak kolay mı? Biz supreme - global maçlarında farkla geriye düşsek dahi goy goyu bırakmıyoruz.

Her ne kadar takma, yapma gibi sözler söylesemde sorunu çözemeyiz. DM oynarken rahat oynuyorsan ve oyunu gerçekten okuyorsan, biliyorsan geriye şans kalmış. Config değiştirmek sana yarar sağlamaz. Kalıcı Config'te oynamaya alış. Değiştirmen gereken zihnin, oynayışın. Ayarların değil.

Size tavsiyem Tom Clancy's Rainbow Six Siege almanız. Ben de önceden CS:GO oynuyordum ancak kitleden dolayı bıraktım ve R6S geçtim. İyi ki zamanında almışım diyorum. Kitlesi son zamanlarda bozuldu ama halen çok iyi.

Seninle aynı durumdayım diyebilirim. Her oyunu kazanmam lazım sadece CS değil dışarıda tanımadığım insanlarla basket maçı yaptığımda o kadar hırslıyım ki yenilirsem kendimi kemirecekmişim gibi oluyorum. Hiçbir oyunu eğlencesine oynamam arkadaşlarım biraz oyun oynarken boşa aldığında bile onlara kızarım.

İkinci bir cs:go hesabı açıp. Milleti ezmeden, sakin bir smurf olmayı deneyebilirsin bir süre. Stres atmak için. Sakin ol dememin sebebi, karşı takımı da ağlatma yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı