CS:GO "pure server file game pak01_043.vpk does not match the server's file" hatası.

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Oyuna girince ilk başta ping artıyor 500'ü geçiyor sonra oyundan atıp bu hatayı veriyor, dosyaları doğruladım yinede düzelmedi. Nasıl çözebilirim?
409274

Oyuna girince ilk başta ping artıyor 500'ü geçiyor sonra oyundan atıp bu hatayı veriyor, dosyaları doğruladım yinede düzelmedi. Nasıl çözebilirim?
Eki Görüntüle 409274
1- Oyundan çıkın, steam'ı tamamen kapatın (görev yöneticisi ile).
2- CMD'i 'yönetici olarak' çalıştırın ve bu kodu girin: bcdedit.exe /deletevalue nx
3- İşlem başarıyla tamamlandı yazısını gördükten sonra oyuna girin,
4- Oyun ana menüsünde 5-15dk AFK bekleyin,
5- Oyuna devam edebilirsiniz.

Eğer sorun çözülürse ne mutlu bana :D

1- Oyundan çıkın, steam'ı tamamen kapatın (görev yöneticisi ile).
2- CMD'i 'yönetici olarak' çalıştırın ve bu kodu girin: bcdedit.exe /deletevalue nx
3- İşlem başarıyla tamamlandı yazısını gördükten sonra oyuna girin,
4- Oyun ana menüsünde 5-15dk AFK bekleyin,
5- Oyuna devam edebilirsiniz.

Eğer sorun çözülürse ne mutlu bana :D
CMD tamam şimdi oyunu alta aldım bekliyorum biraz.

CMD tamam şimdi oyunu alta aldım bekliyorum biraz.
Umarım düzelir, bende de oluyordu ve hep böyle düzeltiyordum. Arka planda IDM veya ESET varsa kapatıp deneyebilirsin. Oyuna girdiğinde ping 60-70 olup anında 1000'lere çıkıp atıyordu. Bu işlemi yaptıktan sonra da hatayı alabilirsiniz. 2-3 kere daha yeniden bağlan diyerek maça girin, düzelecektir.

Umarım düzelir, bende de oluyordu ve hep böyle düzeltiyordum. Arka planda IDM veya ESET varsa kapatıp deneyebilirsin. Oyuna girdiğinde ping 60-70 olup anında 1000'lere çıkıp atıyordu. Bu işlemi yaptıktan sonra da hatayı alabilirsiniz. 2-3 kere daha yeniden bağlan diyerek maça girin, düzelecektir.
Sağol ama malesef düzelmedi. Tekrar bağlanmayı nasıl yapacağım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı