CS:GO rakip takımın oyununun FPS'ini düşürme hilesi var mı?

Kolpa Ayhan

Picopat
Arkadaşlar, sadece rakip takımın aldığı FPS'i düşürme hilesi var mı, yok mu, bunu öğrenmek istiyorum. Biliyorum hileye, korsana destek elbette yok fakat benim burada ki amacım hileyi kullanmak değil.
Oyunumda bir maçta acayip bir şekilde 10 FPS'e düşüyordu oyunum. Her şeye baktım fakat sorunun neden kaynaklandığını anlayamadım.
Bir de neden böyle bir şeyden şüphe ettiğime gelelim. Oyunu oynarken ölü bedenlerin turuncumsu bir parlak ton aldığını görmüştüm.
Eğer ki varsa böyle bir hile, ben de sorunumun neden kaynaklandığını daha kolay bir şekilde açıklığa kavuşturmuş olacağım.
Belki bu konunun altında bana gülenler olacaktır. Benim bu konudaki cahilliğime verin. Yine de cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar, sadece rakip takımın aldığı FPS'i düşürme hilesi var mı, yok mu, bunu öğrenmek istiyorum. Biliyorum hileye, korsana destek elbette yok fakat benim burada ki amacım hileyi kullanmak değil.
Oyunumda bir maçta acayip bir şekilde 10 FPS'e düşüyordu oyunum. Her şeye baktım fakat sorunun neden kaynaklandığını anlayamadım.
Bir de neden böyle bir şeyden şüphe ettiğime gelelim. Oyunu oynarken ölü bedenlerin turuncumsu bir parlak ton aldığını görmüştüm.
Eğer ki varsa böyle bir hile, ben de sorunumun neden kaynaklandığını daha kolay bir şekilde açıklığa kavuşturmuş olacağım.
Belki bu konunun altında bana gülenler olacaktır. Benim bu konudaki cahilliğime verin. Yine de cevaplarınızı bekliyorum.
İmkansız ancak sisteme performans harcayıp yoran virüsler yapar belki ama onun dışında her maçta düşüyorsa her maç gelen kişi atamayacağı için imkansız.

CS'yi bilmiyorum ama Rainbow Six: Siege'de bayağı vardı. Haritanın belli yerlerinde farenizi çok hızlı çevirip, Shift+Tab yaparsanız çok hızlı dönüyor ve oyundaki herkes 20 FPS'e düşüyordu. CS'de hiç rastlamadım ve bilmiyorum.

Hayır böyle bir hile yok,

Fakat yaşadığınız sorun sunucu çökmesi ile alakalı, bende yaşadım, 200 FPS alırken aniden 9 FPS'e düştü.

Birkaç round sonra düzeldi.

Sebebi: DDoS.

Çözümü: Yok.

Arkadaşım oyunlarda FPS düşüren hile yok bütün hileler senin kendi oyun dosyalarını değiştirir.
Mesela skin changer gibi başkaları senin skinleri göremez böylece karşı takımda FPS düşüren hile varsa (ki daha önce kimse de rastlamadım) senin FPS'i etkilemez oyunun büyük ihtimalle yüksek grafik veya aşırı "CPU" kullanımından dolayı kasıyor FPS'i arttırmak için sana
1-grafikleri düşürme.
2-arka planada çalışan gereksiz programları kapatma.
3-AMD ekran kartı kullanıyorsan: CS:GO'yu yüksek performansa çekme.
Umarım yardımcı olmuşumdur :D

Artı -1 Eksi
CS'yi bilmiyorum ama Rainbow Six: Siege'de bayağı vardı. Haritanın belli yerlerinde farenizi çok hızlı çevirip, Shift+Tab yaparsanız çok hızlı dönüyor ve oyundaki herkes 20 FPS'e düşüyordu. CS'de hiç rastlamadım ve bilmiyorum.
Ben bir kere yaşadım ama pek 20 fps değildi. Fps yerine server sorunu gibiydi.
Olabilir. Sanırım oyunun kendi konsolunda böyle bir hile vardı.

Geri
Yukarı