CS:GO rank atlama

Salih!

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Biliyorum bu devirde CS:GO oynanmaz ama oynuyoruz işte zevkten.
Ve ben bu şekilde devam ettikçe zevk alamıyorum.
Çoğu nova 1, 2, 3'den daha iyi oynadığıma eminim.
Ama gelin görün ki hala silver 4'üm ve hiçbir şekilde çıkamıyorum.
Daha FACEIT falan denemedim ama onda da rank atlayamıyoruz.
Hileler de cabası.
Peki siz rütbe atlamak için ne yapıyorsunuz? Tabi CS:GO oynuyorsanız :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçkin hesap mısın? Seçkin hesabın varsa Rank boost hizmeti al. Mesela ben bedavaya yapıyorum. Hesabında değerli sayılabilecek envanterin yoksa tabii ki.:LOL::LOL:

CS:GO ücretsiz olduğundan beri en kanser dönemini yaşıyor diyebilirim. Oyun başlıyor bir kaç el karşı tarafa bakıyorsun ''Oh Hile Yok Oyun Güzel Geçecek'' diyorsun, farkla öne geçiyorsun ve o da ne! adamlar global elite oluvermişler. Rütbem MG üç oyundan ikisi mutlaka hileli geçiyor rank atlamak için Peygamber sabrı gerek.

Bu oyunun sadece aim’den ibaret olduğunu aklından çıkarmalısın. Ne kadar iyi oynarsan oyna takım ile beraber hareket etmedikçe kayıp etmeye mahkumsun. Unutma oyunda 40’da vursan, yenilebiliyorsun. Sana önerim bireysel oyununu takıma empoze etmen lazım. Bireysel oyun deneyimini geliştirmende gerekiyor. Örnek vermem gerekirse 3 kişi bir kanaldan side giriyorsa diğer iki kişide aynı zamanlama ile başka bir kanaldan execute yapması lazım. Yada oyunda 2 kişiye karşı tek kaldığını düşün ve kurulu olan bombayı koruman gerekiyor. Bunun için ekstra kill alman gerekiyor, rakibin seni tahmin edemeyeceği bir yerden senin peek yapman lazım bak burası çok önemli. Yanı sen rakibini beklemeyeceksin sana gelmesini sen onun üzerine gideceksin, bunun icin ekstra oynaman lazım dediğim gibi bu oyunda akıl çoğu durumda AIM’den daha önemli rol oynayabiliyor. Gerisi sana kalmış bisey. İyi oyunlar dilerim umarım istediğin rank gelirsin.

Kardeşim o laflar çok boş. Şimdiye kadar Silver 4 olabilmiş isen elbet sorun sende var. Oyuna yeni başlamadığına göre hak ettiğin ranktasın diyebilirim. Ben nasıl sadece 500 saatte LEM olabildim? Anlatıyorum bak her rekabetçi girmeden önce aim training haritasına girip 300 adam vurup çıkıyorsun her türlü silahla. Sonra bir iki el de ölüm maçı girdin mi tamamdır. Ben hep rekabetçi girmeden öyle yaptım yani hurra diye girersem benim de elime verirler. İyi oynayan arkadaşların varsa birlikte girebilirsin ancak o rankta kanser oyuncu çok olduğundan biraz zorlanabilirsin ama arkadaşın biraz taşıyacak artık. Salmak yok gerektiğinde taşımayı da bileceksin. Sonra bir bakmışsın keleş olmuşsun bir bakmışsın global.

Mesela kesinlikle kendi viewmodel, HUD, aim ayarların olsun. Hatta prolardan kopyalayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı