CS:GO Rank Sistemi Değişti mi?

Uzay Safak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce gelen yaklaşık 100 MB'lık güncellemeyi yaptıktan sonra oyuna girdim. Yoldaş rankım DMG ve uzun zamandır DMG'de takılıp kalmıştım. Arka arkaya 15 maç kazanıp rank atlamadığım bile oldu. Güncellemeden sonra 4 maç yoldaş attım her maçı kazandım ve her maçtan sonra bir rank atladim. Kısacası 4 macta DMG'den global oldum ve bununla ilgili bilgi yok. Rekabetçi modda takım olmadığı için kazanıp test edemedim. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben de yoldaş da LE'de takılı kaldım. İlk 10 Win'de LE atmıştı ve DMG düşüp tekrar LE oldum ama ondan sonra defalarca üst üste kazandım ama rank atlayamadım. Şu an halen LE'yim acaba girsem rank atlayabilir miyim? Girip deneyeceğim şimdi.

NOT: Yoldaş'da 3 maç attım 3'nü de taşıyıp kazandım ve en son Global attı :D Herkes yoldaşa girsin sistem Bug'a falan girmiş sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yeni hesapta denedim 10 maçta DMG attı, 11. maçı da kazandım LE attı. Bu arada 11 maçı da üst üste kazandım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı