CS:GO rank yükselmiyor

Monsterenergy

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Freerider
Arkadaşlar CS:GO'da katıldığım çoğu maçı kazanıyorum edo sayım yüksek oluyor genel olarak 25 üzeri vuruyorum hatta bazı maçlarda bıçak ile kill alıyorum ama gene de seçkin gümüşüm, ne kadar iyi oynasam da rankım yükselmiyor, nedeni nedir? (Not: Hesabım seçkin hesap ve şu an 3 tane rozetim var)

Maç sonunda takım içinde kaçıncı sırada bitirdiğin önemli. Hatta karşı takımda puan olarak senden yüksek olan birileri de varsa o da etkiler elo puanını. Tavsiyem kendinden yüksek ranklı insanlar ile maç gir, ama çok da altta kalmamaya çalış. Elo ortalaması yükseleceği için kazanırsan daha çok elo gelir. Lose alınca da daha az düşer elo puanın. Yüksek ranklı insanlar ile girip win alırsan rank atlama süreci kolaylaşır.

Dostum yaklaşık 4 5 aydır iyi oynuyorum benimle aynı oynayan adam şu an da çift keleş ama ben hala seçkin gümüşüm.

4-5 ay CS için az bir süre bence :) novaya cıktıktan sonra rank atlaman kolaylasır CS:GO'da Silver'dan kurtuldun mu önün açılıyor ben ılk basladıgımda da oyle olmustu şu an le yım.

Bir sure ust kumelerle gir bence. Bazi yerlerde takilmalar oluyor. Biz keles 1 2 ve cift keles arkadasiz. Nova 1 arkadas 2 beraberlikte bile kume atladi.

Aimlab gridshot skorunu ve isabetliliğini söyleyebilir misin ? Her ranktan birçok arkadaşım var ve skorlarını biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı