CS:GO Ranked Takım Arkadaşı Aranıyor

Kissaki

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci İngiliz Ve Edebiyatı
Merhaba arkadaşlar. Cs:go ile ilgili bir çok konu açılıyor ben de işin ranked kısmı ile ilgilenenler için bu konuyu açmak istedim. Kurmuş olduğumuz takımda 4 kişi var ama 4 kişi eskisi gibi bir araya toplanamıyor. Sürekli olarak 2 kişi oynuyoruz 3 arkadaş daha arıyoruz.

Aradığımız şartlar;

En az 18 yaşında olması.

Skype kullanabilmesi ve kaliteli kulaklık ve mikrofonu olması. Bunun sebebi mikrofondan gelecek cızırtılar ve arkaplan seslerinin diğer oyuncu arkadaşları rahatsız etmemesi ve oynadığı oyunun sesinin gelmesini engellemek.

Rank/Rütbe olarak en az MGE (Master Guardian Elite) olması.

Bu şartları sağlıyorsanız ve keyifli muhabbet ederken bir yanda rütbe atlamak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Steam Profilim: MSA Kissaki

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum yaşta esneklik yapabilirim de rütbede yapamam zaten nova 3 sen birlikte giremeyiz rütbe farkından dolayı.

Silver Elite Master'ım ama Muhafız gibi oynuyorum

Silver Elite Master'ken Muhafız gibi oynuyorsan neden Silver Elite Master'sın insanlarla takılmak oyun oynamayı severim o yüzden ekleyebilirsin ama zaten Silver Elite Master'san zaten birlikte giremeyiz maalesef ama dediğim gibi takılmak istiyorsan ekleyebilirsin.

Silver Elite Master'ken Muhafız gibi oynuyorsan neden Silver Elite Master'sın insanlarla takılmak oyun oynamayı severim o yüzden ekleyebilirsin ama zaten Silver Elite Master'san zaten birlikte giremeyiz maalesef ama dediğim gibi takılmak istiyorsan ekleyebilirsin.
Çünki tek başıma oynayamıyorum karşıma çıkan rakipler hep takım oluyor ikisini öldürsem veya üçünü öldürsem dördüncü canım azaldığı için beni öldürüyor, ben ölünce adamlar tereyağından kıl çeker gibi alıyor oyunu. Ayrıca ben MG 1'den düştüm bu rütbeye çünki sinirlenip maçlarınterk ediyorum son 2 hafta hariç.

Merhaba arkadaşlar. Cs:go ile ilgili bir çok konu açılıyor ben de işin ranked kısmı ile ilgilenenler için bu konuyu açmak istedim. Kurmuş olduğumuz takımda 4 kişi var ama 4 kişi eskisi gibi bir araya toplanamıyor. Sürekli olarak 2 kişi oynuyoruz 3 arkadaş daha arıyoruz.

Aradığımız şartlar;

En az 18 yaşında olması.

Skype kullanabilmesi ve kaliteli kulaklık ve mikrofonu olması. Bunun sebebi mikrofondan gelecek cızırtılar ve arkaplan seslerinin diğer oyuncu arkadaşları rahatsız etmemesi ve oynadığı oyunun sesinin gelmesini engellemek.

Rank/Rütbe olarak en az MGE (Master Guardian Elite) olması.

Bu şartları sağlıyorsanız ve keyifli muhabbet ederken bir yanda rütbe atlamak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Steam Profilim: MSA Kissaki
Hocam agresif awper arıyorsanız seve seve gelirim. Lem'den dmg'ye düştüm arka arkaya gelen troll arkadaşlar yüzünden. M4,ak'de çok iyi değilim ama kullanabiliyorum.

Hocam agresif awper arıyorsanız seve seve gelirim. Lem'den dmg'ye düştüm arka arkaya gelen troll arkadaşlar yüzünden. M4,ak'de çok iyi değilim ama kullanabiliyorum.

Dostum o mesaj neredeyse 2 yıl önce yazıldı. Artık rekabetçi oyunlar oynamayı bıraktık keyif amaçlı oynuyoruz. CS:GO hiç oynamıyorum zaten. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı