Çözüldü CS:GO rawinput problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

whocareya1

Hectopat
CS:GO'da her oyuna girdiğimde m_rawinput 1 olmasına rağmen oyun içi hissiyat m_rawinput 0. Bunu fixlemek için her oyun başı rawinput kodunu 0 yapıp tekarar 1 yapıyorum. Şöyle anlatayım, rawinput 0'dan 1'e geçince aradaki farkı maalesef anlayabiliyorum dönüşler vs. daha keskin oluyor, mouse Logitech G403 Hero 16k sensörü var. Çözüm olarak CS:GO'yu silip yükledim Logitech G HUB uygulamasını silip yükledim sorun hala devam ediyor.

Çözüm
Belki autoexec ile çözülür.
Not: Sorunun çözümü değil de kendi bulduğunuz geçici çözümü otomatik yapsın diye.

Config içinde komut var zaten.

Başlangıç seçeneklerine "+m_rawinput 1" yazın.

Denedim fakat PC açılıp kapandıktan sonra tekrar aynı problem oluyor.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Logitech G HUB 2. ekranda açtım, oyuna girince kalıcı yapılandırma masaüstünde kalıyor. Onun CS:GO'da kalması gerek. Masaüstünde kalırsa rawinput 0 gibi algılıyor.
Belki autoexec ile çözülür.
Not: Sorunun çözümü değil de kendi bulduğunuz geçici çözümü otomatik yapsın diye.

Config içinde komut var zaten.

Başlangıç seçeneklerine "+m_rawinput 1" yazın.

Denedim fakat PC açılıp kapandıktan sonra tekrar aynı problem oluyor.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Logitech G HUB 2. ekranda açtım, oyuna girince kalıcı yapılandırma masaüstünde kalıyor. Onun CS:GO'da kalması gerek. Masaüstünde kalırsa rawinput 0 gibi algılıyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı