CS:GO Rekabetçi Ban Bekleme süresi

Makaleler
1
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
-
Sorunum başlıktaki gibi rekabetçi de çok uzun süreli banlar yemekten sıkıldım artık. Her banı 7 günlük yiyorum. Daha kötüsü hem kalitesiz takım -aslında bende mükemmel değilim ama- geldiği için rütbe alamamış olmam. Son yediğim ban beni iyice çıldırttı. Dust2 haritasında iken C4'ü defuse etmem gerekiyordu 2 saniye kala takım arkadaşım tarafından vuruldum ve normal olarak bir kick vote başlattım. Ban yedi ancak maç bittikten sonra 7 gün rekabetçi bekleme süresi. Dünya'nın en saçma ban sistemi olan oyun. Bu konu hakkında ne yapabilirim? Artık 7 gün banlardan nasıl kurtulurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bekleyerek. Sabır oyunu bu CS mesela bir takım gelir en berbat oyun olur 1 takım gelir dünyanın en zevkli oyunu olur. (@Jira :))

Biraz geliş rütbe atla Altın Nova 1 olduktan sonra adam akıllı adamlar geliyor gerçekten. Ban yeme sebebin ne?

Başkalarını suçlamayı bırak da kendine bak biraz da. Hatalı kim olursa olsun onun o noktaya gelmesinde mutlaka senin de payın vardır. Ayrıştırıcı değil birleştirici olmayı dene.

Başkalarını suçlamayı bırak da kendine bak biraz da. Hatalı kim olursa olsun onun o noktaya gelmesinde mutlaka senin de payın vardır. Ayrıştırıcı değil birleştirici olmayı dene.
Tabi canım ben orada bende mükemmel değilim yazdım görmediysen eğer.

6 yıl olmuş Steam hala aynı Steam. Tam konu açıyordum var olan konulara baktım cevabımı buldum. 24 saat içerisinde en fazla 2 rekabetçi maçı kazanabiliyormuşuz ne saçma

Yeni konular

Geri
Yukarı