CS:GO rekabetçi için arkadaş

• Konuyu başlatan WiSo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 409

WiSo

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar.

Rekabetçi için oyuncu arıyoruz. 2 kişiyiz. Ranklarimiz mg 1 ve mg 2. FPS'den dolayı sadece Office oynayabiliyoruz. Her Mac 25-30 arası vuruyoruz. Takim troll, toxic geldiği için rank çıkamadık. Eğer katilmak isteyen olursa

Hedef global 😉

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar.

Rekabetçi için oyuncu arıyoruz. 2 kişiyiz. Ranklarimiz mg 1 ve mg 2. FPS'den dolayı sadece Office oynayabiliyoruz. Her Mac 25-30 arası vuruyoruz. Takim troll, toxic geldiği için rank çıkamadık. Eğer katilmak isteyen olursa

Hedef global 😉
Office oynayarak global olabileceğinizi zannetmiyorum, her 3 maçtan 2'sinde hileci geliyor.

İyi forumlar.

Hedef global 😉
Office yerine Mirage gibi haritalar oynasanız daha iyi olur. FPS olarak farkedeceğini zannetmiyorum. Office genel olarak pek iyi anılan bir harita değil.

Yine iyi çıkmışsınız Mg'ye. Ben 15 FPS'li bilgisayarımda iken Silver'lerde takılıyordum 😂

İmkan olsa yapacak çok hedefimiz varda işte. Adam akilli takim olsa daha da yükseliriz. Hile gelmiyor. Ama bu rütbede Silver gibi oynayan adamlar geliyor. Biz 30 vurmuşuz mac sonu. Adam 5 vurmuş. Bu yüzden rank çıkamıyoruz ve takim arıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı