CS:GO rekabetçi maçlara giremiyorum

Megolovania

Centipat
Yer
Nerde olucam evde yaşiyorum
Daha fazla  
Rekabetçi maç dişinda her moda girebiliyorum. "Maça baglanilamadi" hatasi degil, sadece maç araniyor diyor ve kaç dakika beklesem bile maça girmiyor. Bugün güncelleme geldi. Ufak bir taneydi, sorun çözülmüştür umuduyla girdim ama yine ayni. Yardimci olursaniz mutlu olurum. Bu arada denedigim çözümler; Steam'i yönetici olarak başlattim, yerel dosyalari dogruladim, baglantimda sorun olmadigini tespit ettim, modemi açip kapadim ve başka çözüm denemedim. Varsa da bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maç bulunamıyorsa sizlik bir sorun değildir. Yine de "MM_DEDICATED_SEARCH_MAX_PING 150" kodunu konsola girdikten sonra aratmayı deneyin.
Bu kodu biliyorum ama hiç denemedim. Merak ettim deneyecem. Bu arada bazi yerlerde 150 yerine 100 ya da 80 falan yaziyorlar bir fark varmi?
Sarı oluyor mu arama yeri olmuyorsa ve yeşilken de 10 dk üzeri bekliyorsan oyunu sil tekrar yükle hatta Steam'de kurulu da fazla oyun yoksa ve internet hızın iyiyse direkt Steam'i kaldır tekrar kur.
Sari oluyor ama o ping ile alakali maks ping oranini yükselttigimde geçiyor ve internet pek hizli sayilmaz yani bunu son çare olarak degerlendireblirim.

Bu kodu biliyorum ama hiç denemedim. Merak ettim deneyeceğim. Bu arada bazi yerlerde 150 yerine 100 ya da 80 falan yaziyorlar bir fark var mı?

Sari oluyor ama o ping ile alakali maks ping oranini yükselttigimde geçiyor ve internet pek hizli sayilmaz yani bunu son çare olarak degerlendireblirim.

O kod ile sunucu kısıtlaması geliyor örneğin pinginiz 100 ise kodu 80 yaparsanız maça giremezsiniz. O kod sayesinde resmi sunucularda maksimum 150 ping ile oynarsınız ben o kod ile oynuyorum bazı sunucularda 30 bazılarında 60 ping alıyorum ama 2 dakika içinde buluyor.

Arkadaşlar geç cevap için üzgünüm. Bir kaç gün önceki küçük güncellemeden önce 6-7 dakika beklemiştim ama bir şey olmuyordu. Güncelleme geldikten sonra oturup beklemeye karar verdim. Kendime "Ne kadar böyle maç aramaya devam edebilirki" dedim ve bekledim. 2-3 dakikanin ardindan rekabetçiye girdim. Yani giremeyen arkadaşlar sadece biraz sabredin ve ne olacagina bakin.
Bu arada süre ilk bir kaç maçin ardindan 20-30 saniye ye kadar düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı