CS:GO rekabetçi maçtan attıran oyuncu nereye şikayet edilir?

SynioZ

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 570
i5 4460
16gb
Öncelikle selam arkadaşlar, CS:GO oynarken bir oyuncuyu durmadan attırma isteği atan oyuncu durmadan attığı için sinir oldum. Ve bende onu attırmak için oylama başlattım. Ve bunu yaptığım için beni attırmak için oylama başlattı. Ve komik bir şekilde herkes kabul etti. Ben hiçbir şey yapmama rağmen maçtan atıldım. Uzun lafın kısası ben bunları nereye şikayet edebilirim? Son maç kısmından bakacaktım orada gözükmüyor. O yüzden oyun bozanlıktan report atamıyorum. Steam desteğe mi yazacağım? Nereye yazacağımı bilemedim, size sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulağa komik gelecek ama hilelerin bile banlanmadığı bir oyunda bu yüzden şikayet edemezsiniz. Maalesef CS:GO böyle bir oyun, yapacak bir şey yok. Umarım CS 2 ile bazı şeyleri değiştirirler.

Reportlamak dışında bildiğim kadarıyla malesef hiçbir yere şikayet edemezsiniz hocam. @Borgore hocam daha iyi bilir tabi.
Öncelikle etiketiniz için teşekkür ederim hocam. Bu arada estağfurullah, sizin gibi bir duayen birisi karşımdayken daha iyisini bilmek haddime değildir vesselam. Sizin de dediğiniz gibi "Reportlamak" dışında yapılabilecek bir şey yok maalesef.

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Böyle toxic oyuncular anladığım kadarı ile bu oyunda olmaya devam edecekler. Her oyunda olduğu gibi.

Max reportlarsınız. Eğer bir kişi çoğu maç birilerini maçtan atarsa ceza yiyor. Yapabileceğiniz başka bir şey yok maalesef.

R6'nın kitlesi çok daha kaliteli fakat bizim türk oyuncular orada farkını konuşturuyor.

Öncelikle selam arkadaşlar, CS:GO oynarken bir oyuncuyu durmadan attırma isteği atan oyuncu durmadan attığı için sinir oldum. Ve bende onu attırmak için oylama başlattım. Ve bunu yaptığım için beni attırmak için oylama başlattı. Ve komik bir şekilde herkes kabul etti. Ben hiçbir şey yapmama rağmen maçtan atıldım. Uzun lafın kısası ben bunları nereye şikayet edebilirim? Son maç kısmından bakacaktım orada gözükmüyor. O yüzden oyun bozanlıktan report atamıyorum. Steam desteğe mi yazacağım? Nereye yazacağımı bilemedim, size sorayım dedim.
oylama da tek kişinin kararı ile alınmaz 4 kişi de atmak istemiş yani oylamanın amacı bu zaten reportlaman bir ifade etmez birisi oynamanı beğenmeyip( veya başka bir nedenden) oylama başlatır 4 ü de aynı fikirdeyse yolcu olursun şaşırma kanka oyun ruslardan geçilmiyor şaşırmamak lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı