CS:GO rekabetçi maçtan sonra masaüstüne attı

Yer
İstanbul/Ataşehir
Rekabetçi maçı bittikten sonra menüye geldikten 5-10 saniye falan sonra masaüstüne attı. İlk defa gördüm, maçta biri hile dediği için raporlanmış olabilir miyim? İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Sanırım oyun kaynaklı diye duydum, Steam.
Şimdiden teşekkürler.

Rekabetçi maçı bittikten sonra menüye geldikten 5-10 saniye falan sonra masaüstüne attı. İlk defa gördüm, maçta biri hile dediği için raporlanmış olabilir miyim? İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Sanırım oyun kaynaklı diye duydum, Steam.
Şimdiden teşekkürler.
Oyundan attıktan sonra tekrar oyuna direkt olarak mı girdiniz yoksa Steam üzerinden bir güncelleme yaptıktan sonra mı girdiniz?

Oyundan attıktan sonra tekrar oyuna direkt olarak mı girdiniz yoksa Steam üzerinden bir güncelleme yaptıktan sonra mı girdiniz?

Yok hayır, sadece Assetto Corsa için bir güncelleme vardı.
Onuda indirmeden girmiştim CS'de Rekabetçiye.
Bununla alakalı değildir sanırım.
Bir de oyun içerisindeyken silah için pazardan sticker almıştım.
Yaşayan kişileride gördüm forumlarda. Galiba oyun kaynaklı.

Bende çok oluyor. Kaynakları ağzına kadar kullanıp tüketince sistemi korumak için oyundan atıyor. Basit eğlence maçında ısınma esnasında çok sık ölüp dirilmek için tuşlara abanınca (ölüm tekrarı atlama) ya da maça girerken takım seçme tuşlarına abanınca (art artda 1-2 tuşlarına tap-tap-tap yapınca) atıyor oyundan :D

Raporladığında oyundan atmaz bu sisteminle veya oyunla alakalı bir sıkıntı.

Ne gibi sistemsel acaba?
Bu sorunu CS:GO'da yaşayanların olduğunu gördüm. Sorduğumda ise oyun kaynaklı olduğunu, CS:GO'nun arada yanıt vermeyi kestiğini veya Steam kaynaklı olduğunu söylediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı