CS:GO - Rekabetçi Mod - Böylesi Görülmedi

Alex de Souza

Kilopat
Makaleler
1
Daha önce bu şekil hesapların boost yapıldığına dair ortada fotoğraflar dolaşıyordu ama ilk kez böylesini gördüm. Eminim bir çoğunuz da ilk kez görecek. Nasıl olabiliyor ? Üstelik bu her hangi bir server da değil. Rekabetçi oynayan diğer insanlar da mı bu işin içinde ? Bu hesap ilerleyen zamanlarda bir başkası tarafından kullanılacak.
Sizin şikayet ettiğiniz durum, yaşanacak. ''Abi adam Global bütün maç sadece 5 adam vurdu'' gibi. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şeyin mümkün olduğunu sanmıyorum. Öyle bir hile çıkmadı yani. Belki de satın alınan bir server yani topluluk sunucusudur. Kim bilir?

Böyle bir şeyin mümkün olduğunu sanmıyorum. Öyle bir hile çıkmadı yani. Belki de satın alınan bir server yani topluluk sunucusudur. Kim bilir?

Hiç bir topluluk sunucusu GO:TV de gösterilmez. Ancak nasıl yaptığı konusun da bir fikrim yok. Daha önce fotoğraflarını çok görmüştüm. İlk kez canlı olarak tanık oldum.

Ben hesabımı sattım. Yeni hesap aldığımdan prime olamadım. Karşıma çok hile geliyor tabii ki. Bir ara takımıma gelmişti. Türk birisiydi hem de. Supremeymiş rütbesi fakat görseniz en fazla nova olabilir. Yerlere bakıyor aim koyamıyor vs. Yani haksız yere hile hurdayla çok rütbe kasan var ortalıkta. Ben LE'yim fakat daha yukarda bir rütbeyi hak ettiğimi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı