CS:GO Riptide kasaları ileride kaç TL olur?

• Konuyu başlatan Coda
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B

Coda

Hectopat
Riptide kasaları şu an 9,30 TL. İleride bu kasaların fiyatı ne kadar artar? Yani ben bunları alıp 5-6 ay sonra satsam aradaki fark ne kadar olur? Ya da hemen aldığım gibi satayım mı?

Riptide kasaları şu an 9,30 TL. İleride bu kasaların fiyatı ne kadar artar? Yani ben bunları alıp 5-6 ay sonra satsam aradaki fark ne kadar olur? Ya da hemen aldığım gibi satayım mı?
Ben olsam bekletmeden satardım. Kasaların sayısı arttıkça değeri azalıyor.

Ajanları satsam daha fazla kar etmez miyim? Ortadaki 130 TL'ydi galiba.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    595 KB · Görüntüleme: 156
Ajanları alıp satsam daha mı fazla kar ederim hiç bir fikrim yok birinin yardımcı olması lazım :(.
Hocam basit mantık düşünelim. Ben de yeniyim bu arada o yüzden dediklerimi çok ciddiye almayın.
Steam Pazarı adına
25*'lı CT-T kasası alsak en kötüsü şuan için 80TL 4 tane açsak 320TL
Steam bunları vergi kesecek: 278TL steam'de kalacak.
50 Tane kasa alsak ve tutsak elimizde. Değeri 6,4Tl'nin altına düştüğü anda ajanlarla kasa arasında fark kalmıyor.
Tabi fiyatının düşmesini düşünürsek böyle. Oldu da tam tersi yükselirse Bu sefer kara geçirir. Ama 4 ajandan da 4'ü de kötü çıkmazsa 400TL gelir ve vergilerle birlikte 347TL kalır. -130'da operasyon etti sana 217TL net.

Adı üstünde piyasa bu. Kazanmakta var kaybetmekte. Herkes elindeki parayı korumaya çalışıyor ya da daha iyisini almaya.

Hocam basit mantık düşünelim. Ben de yeniyim bu arada o yüzden dediklerimi çok ciddiye almayın.
Steam Pazarı adına
25*'lı CT-T kasası alsak en kötüsü şuan için 80TL 4 tane açsak 320TL
Steam bunları vergi kesecek: 278TL steam'de kalacak.
50 Tane kasa alsak ve tutsak elimizde. Değeri 6,4Tl'nin altına düştüğü anda ajanlarla kasa arasında fark kalmıyor.
Tabi fiyatının düşmesini düşünürsek böyle. Oldu da tam tersi yükselirse Bu sefer kara geçirir. Ama 4 ajandan da 4'ü de kötü çıkmazsa 400TL gelir ve vergilerle birlikte 347TL kalır. -130'da operasyon etti sana 217TL net.

Adı üstünde piyasa bu. Kazanmakta var kaybetmekte. Herkes elindeki parayı korumaya çalışıyor ya da daha iyisini almaya.
Siz ne yapacaksınız hocam :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı