CS:GO rütbe artmıyor

yaman deniz baba

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamz CS:GO'da rankım nova 2, nova 3'den düştüm. Ve 40W'in almama rağmen ve her maç 20 üzeri vurmama rağmen rank artmadı.
Şimdi diyeceğiniz 40W'in'in 20'si losedur. 40 kazanmanın 8'i falan lose ve hepsinde 20 üstü adam vurdum. Sebebi nedir? Bir tür bug falan mı? Sizde de oldu mu?

Arkadaşlar selamz CS:GO'da rankım nova 2, nova 3'den düştüm. Ve 40W'in almama rağmen ve her maç 20 üzeri vurmama rağmen rank artmadı.
Şimdi diyeceğiniz 40W'in'in 20'si losedur. 40 kazanmanın 8'i falan lose ve hepsinde 20 üstü adam vurdum. Sebebi nedir? Bir tür bug falan mı? Sizde de oldu mu?

Bazen berabere kaldığınızda rütbe atlayabiliyorsunuz 2 vursanız bile o sizin azıcık şansınıza kalmış oyun kazanarak Rank atlama şansını artırmış oluyorsunuz. Bug'da olabilir arkadaşım 2 senedir Silver 1'den çıkamadı.

Hangi ranklardaki arkadaşlarınızla oynuyorsunuz? Benzer ranklarda olmasına özen gösterin. Nova olup da Silver bulunca rank yükselmez, ben 20 galibiyet olmadan nova 3'ten 4'e yükseldim ama sürekli benzer ranklardakilerle girdim.

Ben Silver 3 iken 10 maç falan kazanınca atlatmamıştı. Ama geçen rekabetçide supreme olmam için 3 maç Win almam yetti şans işi biraz.

Nova 2 isen nova 4'ler ile girmeye çalış ki rekabet çarpanın yükselsin sürekli kendinden 1-2 rütbe yüksek oyuncularla takıl ama kimsenin oyununu baltalama. Ayak uydurmaya çalış bu sayede rütbe atlayabilirsin belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı