CS:GO Saat Nasıl Kasarım?

KeremYanmaz96

Hectopat
Merhaba bir server var en az 300 saat istiyor. Benim 280 saatim var CS'yi açık bıraksam bilgisayarı uykuya alsam saat kasar mı? Şimdi siz uykuya alma açık kalsın dersiniz. Bilgisayarın sesi beni gece yatarken rahatsız ediyor, yatamıyorum. Arkadaşlar uykuya alsam saat kasar mı? Cevaplar için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
FreeHourBoost sitesi var ücretsiz 100 saat kasabilirsiniz oynadıktan sonra onu başlatın bir daha ki oynamanıza kadar kasar. Satın almak istersenizde 0.99€'ya 3000 saat veriyorlardı sanırım her oyun için aynı anda 33 oyunu boostlayabiliyorsunuz. Plan kısmından bakarsınız. Eğer ona para veremem ama PC açık bırakırım derseniz SingleBoost var onun programı indirip yapabilirsiniz.

Uykuya alırsan Steam’in internet bağlantısı kopabilir. Saat işlemez o zaman büyük ihtimal. Oyunu açık bırakıp yatman gerekiyor. Ya da sabah uyandığında aç bırak öyle salonda dışarda işin varsa git hallet gel. O saat işler orda.

Saat booster uygulamaları var ama hile sonuçta. Bir sıkıntı çıkmayacağının garantisi yok bence.

Uykuya alırsan saat kasmaz mantıken hacım. Güç seçeneklerinden vardır bir çözümü belki ama uykuya aldığınızda donanımlar uykuya dalıyor. Ramler sayesinde çalışıyor programlar. Ses çıkmasın diye her şey durduğunda oyunu çalıştırmak için gereken güç,fanların soğutması v.s olmayacağından oyun kapanacaktır diye düşünüyorum ya da internet bağlantısı kesilecektir. Tabi bir program vasıtasıyla ya da güç seçeneklerinden ayarlama yapılabiliyordur diye tahmin ediyorum.

Bence en doğrusu oynayarak kasmak çünkü siz 500 saat uyuyarak bilgisayarı alt tab'a atarak saat kasarsanız sizin saatiniz çok diye oyunu oynama kabiliyetiniz gelişmeyecek hangi amaçla saat kasmak istiyorsunuz? Arkadaşlarınıza hava atmak için falan mı :D Çünkü benim 1600 saatim var ve neredeyse hepsini oynayarak kastım.
Edit: 20 saat çok uzun bir süre değil biraz oynayın tamamlarsınız zaten öyle illetlere bulaşmaya hiç gerek yok.

Geri
Yukarı