CS:GO sadakat rozetim olmasına rağmen Prime değilim

İşletim sistemi
Windows 10
Yıllardır CS:GO oynadığınız Steam hesabını atar mısınız bir problem teşkil etmiyor ise?
Yüksek saatli olan VAC banlı. Yeni hesapla başladım bir kaç kez ama 21 olana kadar kendi takımımda hile çıkıyor grupça güven faktörü yerlerde oluyor. Şuan yeni hesap var bakalım iyi gidiyor. Hatta faceit açtım onda devam edicem büyük ihtimalle. 77TL vermek istemiyorum şahsen zamanında 16TL tüm paketi almıştım. İstersen o hesabı atabilirim ama 50 saat anca vardır. Şimdi steam level ve başarım kasıyorum.

Ben 77 TL vermedim hesabı 2017'de aldım. 77 TL'lik seçkin hesap yükseltme olayı gelince almama gerek kalmadı. Daha önce sahip olduğum için sadakat rozeti verildi ve otomatik olarak seçkin oldum. Niye hala aynı şeyi söylüyorsunuz ki bilmediğiniz halde?

Siz haklıysanız arkadaşıda bir seçkin yapın da bende hatalıyım diyip kabul edeyim.

Tamam linkini at diyorum sadece. Bu arada hani öyle böyle çok biliyordunuz oyunu hani globaldiniz? Hile kullanarak kardeşimi oturtayım bilgisayara o bile global olur.
Bu hesapta Global rank maçımda hile geldi. Bir süre sonra o hileler öyle can sıkıyor ki. Siz uğraşıp win alıyorsunuz tam rank atlayacaksınız maçınıza hile geliyor. Ben hileyle kasmadım, kasmam da. Hile insanı daha kötü hale getiriyor ama o maçta artık dellendim. "+right" kodunu yazıp, 5-10 dakika içinde hileyi buldum. Evet yanlış yaptım ama çok sinirliydim. 100 puanı geçtiği için overwatch'a düştüm. Devamında VAC yedim. Haklı yere yedim, hesap gitti.

Steam Hesabı hesap gizlide bir şey göremezsiniz. Şuanki Hesap bunun hem steam level hemde CS:GO kasmaya çalışıyorum ama Faceit'e geçicem. 64 tick artık sarmıyor. Adsız.png2.png

Son düzenleme:
Ya dostum bu oyunda bir bana mı hile gelmiyor? Niye herkes öyle hile böyle hile diye ağlıyor? O açtı diye ben de açtım ne demek ya?
Ekleme yaptım bakabilirsin. Daha geçen Rammus53 diye yayıncı var belki bilirsin adama da hile geldi. Karşıdaki adamda öyle bir hile var ki kafasına sıkıyorsun mermi işlemiyor. Bir süre sonra sıkıyor artık emeklerin çöp oluyor. Adam mevlana açıyor yere baka baka herkesi alıyor. Valve anca olanları öylece izliyor. Hilelerin reklamları her yerde adamlar öyle hileler yapıyor ki ama önlem yok. Ağlamak değil olan şeyleri söylüyoruz. Hile olmasın yenileyim eyvallah ama hileyle oyundan soğutuyorlar.

Ekleme yaptım bakabilirsin. Daha geçen Rammus53 diye yayıncı var belki bilirsin adama da hile geldi. Karşıdaki adamda öyle bir hile var ki kafasına sıkıyorsun mermi işlemiyor. Bir süre sonra sıkıyor artık emeklerin çöp oluyor. Adam mevlana açıyor yere baka baka herkesi alıyor. Valve anca olanları öylece izliyor. Hilelerin reklamları her yerde adamlar öyle hileler yapıyor ki ama önlem yok. Ağlamak değil olan şeyleri söylüyoruz. Hile olmasın yenileyim eyvallah ama hileyle oyundan soğutuyorlar.
Donanım ban gelmediği sürece bu hileler çoğalmaya devam edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı