CS:GO sebepsiz Overwatch ban

benkerem

Hectopat
Dün sabah oyun oynarken bir anda atmasıyla Overwatch ban yediğimi gördüm. Size şöyle anlatayım, eski bilgisayarımda 30FPS civarları aldığım için en çok nova 4 rankına çıkabilmiştim. Ama geçen ay bilgisayar topladıktan sonra bu elo çok basit gelmeye başladı ve çift keleşe kadar çıkabildim. Bu elo da basit geliyordu hızlı hızlı maçlarımı kazanıyordum. Hile kullanmadığımı bir şekilde kanıtlarsam bana banımı nasıl açabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz? Birkaç tane YouTuber kaldırmış ama nasıl olduğunu anlatmıyor.

Hile kullanmadığınızı kanıtlayamazsınız. Steam bu konuda çok katı.

Belli ki report yemişsin. Overwatch'a düşmüşsün ve seni izleyenler hile olduğuna kanaat getirmişler. Arından yetkililer de bunu onaylamış. Düzenli overwatch izleyen birisi olarak söylüyorum; hile kullanan net bir şekilde belli ediyor kendini. Overwatch sistemi bir kişinin hile demesiyle de ceza vermiyor. Kocaman kapsamlı bir sistem. Acı ama gerçek; hile kullanmayan ban yemez.

Elonun Nova 4 MGE arası olduğunu söylüyorsun ve bir maçta 54-0-9 ve 12 EDO almışsın. Bir diğer maçta 49-6-15 ve 7 edo almışsın. Kendi elonda böyle bir skor normal şartlarda imkansıza yakın.

Hakiki Global falan olsan da Silver 1 oyuncularıyla oynasan ancak böyle bir skor alabilirsin.

5 yıllık CS:GO oyuncusuyum gerek profesyonel gerek silverlarla oynadım. Kendi elosunda böyle bir skor yapanı görmedim.

Ayrıca birkaç güne profilinizdeki "Oyun yasaklaması" ya kalkar ya da VAC Banned şekline döner. Bekleyip görebilirsiniz.

Attığın ekran görüntülerinin birisinde 54-0-9 gitmişsin. Nasıl bir oyuncuysan artık CS:GO rekabetçisi sana yetmemiş. Faceit oynamanı önerirdim ama 3 maç atmışsın 2/3 KDA ile oynamışsın ve bu 3 maçta toplamda 40 kill almışsın (3 maçın toplamı). Yani sana ne olduysa son 1 ayda olmuş. Üşenmedim baktım rekabetçi kill sayılarına 15 20 vuran sen bir anda makineye dönüşmüş 40 45 vurmaya başlamışsın. Haklı bir ban. Umarım bir daha açmazsın.

Attığın ekran görüntülerinin birisinde 54-0-9 gitmişsin. Nasıl bir oyuncuysan artık CS:GO rekabetçisi sana yetmemiş. Faceit oynamanı önerirdim ama 3 maç atmışsın 2/3 KDA ile oynamışsın ve bu 3 maçta toplamda 40 kill almışsın (3 maçın toplamı). Yani sana ne olduysa son 1 ayda olmuş. Üşenmedim baktım rekabetçi kill sayılarına 15 20 vuran sen bir anda makineye dönüşmüş 40 45 vurmaya başlamışsın. Haklı bir bandır umarım bir daha açmazsın.

Yeni bilgisayar almış etkisi olmuş olabilir ama bu kadar değildir herhalde değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı