CS:GO seçkin hesap almaya değer mi?

Anonim1852

Femtopat
Daha fazla  
Ben oyuna uzun zamandır girmiyordum. Eskiden para vermeden skin ve rütbe atlanıyordu şimdi seçkin hesap olması lazımmış. Ortalamanın üzerinde oynuyorum en az 20 25 leş alıyorum. Oyunda 50 saatim var toplam bu ay sadece 2 kere birinci olamadım yani almaya değer mi ve aldığımı farz edersek rakip benden iyi olur mu? Çünkü seçkin ile seçkin giriyor diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyuna uzun zamandır girmiyordum. Eskiden para vermeden skin ve rütbe atlanıyordu şimdi seçkin hesap olması lazımmış. Ortalamanın üzerinde oynuyorum en az 20 25 leş alıyorum. Oyunda 50 saatim var toplam bu ay sadece 2 kere birinci olamadım yani almaya değer mi ve aldığımı farz edersek rakip benden iyi olur mu? Çünkü seçkin ile seçkin giriyor diye biliyorum.
En saçma olay bu seçkin hesap olayı. Oyunu bıraktım bu yüzden. Ama değmez bence.

Hocam bana kalırsa cidden değmez. Oyun hileden geçilmiyor. İster prime ol, ister olma. (ha soranlara rankım lem, 1.5k saatim var) Onun yerine başka oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim. (Hİlelerden dolayı bıraktım oyunu.)

Bence değer. Çünkü verdiğin paranın daha fazlasını oyun sonunda alabiliyorsun. Ben 25 TL iken almıştım ve şu ana kadar toplam 200 TL civarı skin düşürdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı