CS:GO Seçkin Hesap Nasıl Olunur?

21 levele ulaştığında seçkin hesap özelliğini etkineştirebilirsin. Etkinleştirirken telefon numaranı isteyecek.1 telefon numarası ile yalnız 1 tane hesap etkinleştirebilirsin. Seçkin hesabın özelliği da bu zaten.

Aklıma takılan bir husus var ben bu olunu 2013 veya 2014 gibi satın almıştım. Daha önce satın alım yaptığım ve zaman geçirdiğim bir oyundu. Son dönem prime tarzı bir satın alma olayı olmuş, şimdi ben bu oyuna tekrar başlarsam seçkin mi olacağım yoksa premium almalımıyım? Kasa düşürmek için premium olmak şart mı?
Ayrıca profilimde bu var ne anlama geliyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-16-12-08-52-835_com.valvesoftware.android.steam.community.png
    Screenshot_2022-07-16-12-08-52-835_com.valvesoftware.android.steam.community.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 595
Aklıma takılan bir husus var ben bu olunu 2013 veya 2014 gibi satın almıştım. Daha önce satın alım yaptığım ve zaman geçirdiğim bir oyundu. Son dönem prime tarzı bir satın alma olayı olmuş, şimdi ben bu oyuna tekrar başlarsam seçkin mi olacağım yoksa premium almalımıyım? Kasa düşürmek için premium olmak şart mı?
Ayrıca profilimde bu var ne anlama geliyor?
2021 öncesinde satın almışsanız ''seçkin'' hesap oluyorsunuz.

Kasa düşürmek yalnızca seçkin hesaplara özel.

Yeni konular

Geri
Yukarı