Çözüldü CS:GO seçkin hesaptan normal hesaba takas atılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bysrism

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO hesabım seçkin, diğer hesabıma takas atmak istiyorum. 15 gün bekleme süresi diyor. 2 hesabım da seçkin olsa hemen takas yapma şansım var mıdır? Teşekkürler.

Çözüm
CS:GO hesabım seçkin, diğer hesabıma takas atmak istiyorum. 15 gün bekleme süresi diyor. 2 hesabım da seçkin olsa hemen takas yapma şansım var mıdır? Teşekkürler.

15 günlük bekleme süresinin hesabın seçkin olup olmamasıyla bir alakası yok. Anında takas için her iki hesapta da Steam guard etkin olması lazım.
Hayır telefon numarası girilmediği sürece 15 gün takas banını beklemek zorunda kalırsın ha telefon numarasını girip 15 gün sonra tekde atmakla uğraşamam dersen 15 gün beklersiniz.

15 günlük bekleme süresinin hesabın seçkin olup olmamasıyla bir alakası yok. Anında takas için her iki hesapta da Steam guard etkin olması lazım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı