Çözüldü CS:GO ses gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

desperado38600

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar HP AiO i3 10100t ekran kartsız bir sistem. Ses videoda görüldüğü gibi bozuluyor sürekli. Yardımcı olursanız sevinirim.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu ve Steam'i Revo Uninstaller ile silip tekrar yükledim hala devam ediyor. Realtek ve ekran kartı sürücüsünü de silip baştan yükledim.

Çözüm
PC drop yemesinden olabilir veya ses gecikmesi yaşıyosundur ondan olabilir ama emin değilim pcni drop yiyor mu veya ses gecikmesini kontrol et eğer hiçbirinde sorun gözükmüyorsa ekran kartı takıp bir kontrol etmeni tavsiye ederim.

Az önce uğraşırken kendi kendime sorunu çözdüm. Aynısını yaşayan olursa ses ayarlarından mikrofonu devre dışı bıraktım ve hoparlörün ses kalitesini 48k Hz'den 44K Hz e düşürdüm ve düzeldi ama hangisi işe yaradı bilmiyorum.
PC drop yemesinden olabilir veya ses gecikmesi yaşıyosundur ondan olabilir ama emin değilim pcni drop yiyor mu veya ses gecikmesini kontrol et eğer hiçbirinde sorun gözükmüyorsa ekran kartı takıp bir kontrol etmeni tavsiye ederim.

Az önce uğraşırken kendi kendime sorunu çözdüm. Aynısını yaşayan olursa ses ayarlarından mikrofonu devre dışı bıraktım ve hoparlörün ses kalitesini 48k Hz'den 44K Hz e düşürdüm ve düzeldi ama hangisi işe yaradı bilmiyorum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı