CS:GO Shader Fix AMD

Han Lue

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi CS:GO'da bir shader sorunu var. -Noubershader sadece Intel ekran kartlarında çalıştığı için AMD ve NVIDIA tarafında halen bir gelişme yok diye biliyorum. Steam tartışma bölümünde bir kullanıcının alışılagelmişin dışında ve etki edebilecek bir yöntemini buldum. Ama VAC yemekten korkuyorum sizce güvenli midir? 3. parti olarak algılar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Q:Will I/ Can I get VAC banned for this?
A:I don't work at Valve so I can't tell you anything with 100% certainity, but in this fix we are just switching 2 newer CSGO files with 2 older CSGO files, we don't run any programmes or put any files not made by Valve in the CSGO folder.So no, you will not be banned.
Selamlar hocam. Attığınız rehberde şöyle bir paragraf var.
Valve'de çalışmıyorum bu yüzden %100 kesin bir şey söyleyemem. Bu Fix'te sadece 2 yeni CSGO Dosyasını 2 eski CSGO Dosyası ile değiştiriyoruz. Herhangi bir program çalıştırmıyoruz veya Valve tarafından oluşturulmamış Bir dosya eklemiyoruz. Bu yüzden hayır, banlanmazsın.
CSGO'sa bir süredir sabit 75 Fps almama rağmen kasma hissi yaşıyorum. Adamın dediği mantıklı geliyor. Ban değil de virüs riski var mı? Yoksa denerim. Yorumlara da baktım çalıştı diyenler de var.

Selamlar hocam. Attığınız rehberde şöyle bir paragraf var.

CS:GO'sa bir süredir sabit 75 FPS almama rağmen kasma hissi yaşıyorum. Adamın dediği mantıklı geliyor. Ban değil de virüs riski var mı? Yoksa denerim. Yorumlara da baktım çalıştı diyenler de var.

Linkler bende açılmıyor hocam deleted file. Kaldırmışlar galiba

Geri
Yukarı